Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tüntetnek annyit szinte...

Miért tüntetnek annyit szinte folyamatosan Budapesten a kormány ellen?

Figyelt kérdés
mindig is semlegesként/kívülállóként álltam a politikához, viszont próbáltam minden oldalról megközelíteni a témát, sokat is olvastam ezzel kapcsolatban, a mostani helyzettel is tisztában vagyok. Viszont nem igazán értem, hogy miért tüntetnek ennyit a kormány ellen, ezzel akarják az emberek felhívni magukra a figyelmet, vagy ennyire unatkoznak? ma magyarországon bárki mondhatna bármit de nincs egy olyan ellenzéki párt se akit komolyan lehetne venni, és itt van a kormány aki elég korrekten vezeti az országot, ebben az esetben miért nem az ellenzék ellen tüntetnek az emberek?
2019. febr. 13. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

"elég korrekten vezeti az országot"

Itt, igazán jót nevettem.

2019. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Azért, mert például nem az ellenzék akarja bedarálni az eddig független MTA-t, nem az ellenzék hozott olyan törvényt, hogy 400 órában maximalizálták túlórát, nem az ellenzék csorbítja a bíróságok függetlenségét, nem az ellenzék hozza létre a fideszes közigazgatási bíróságokat, nem az ellenzék lopja éppen magyar és EU-s adófizetők pénzét, lásd pl. Elios ügy.
2019. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Múndig lesznk olyanok,

- akiknek semmi nem tetszik

- akiknek valami nem tetszik

- akik maguk akarják megszerezni a hatalmat.

Szerintem jó, ha ezek tüntethetnek, ha akarnak és ha elég sok támogatót szereznek egyszer, akár még választásokat is nyerhetnek majd.

2019. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nagyon akarja, az könnyedén kiderítheti, hogy mikor, miért tüntetnek. Ez alatt az objektív információkat értem és nem a tereléseket.
2019. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy a semmirevaló városiak nem akarnak diktatúrában élni, mert kicsit igényesebbek nálad.
2019. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
látom, hogy az eddigi kommentelők azt az ellenzék oldalan vannak akik tönkre tették magyarországot :D gratulálok nektek, diktatúra..kötekedő válaszok.. nevetsz a kérdésen, jó vicc tényleg.. de ahelyett h tennétek valamit inkább beálltok azok mögé akik már többszörösen megaláztak titeket szégyeljétek magatokat
2019. febr. 13. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Az azért mindig vicces mikor hóttfideszes korrupciórajongó pártkatonák semlegesnek akarják feltüntetni magukat itt a gyakorin. :DD
2019. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"mindig is semlegesként/kívülállóként álltam a politikához"

Lehet számodra a semlegesség mást jelent, mint az emberek többségének.

2019. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
46%
A túlóra törvény módosítása óta, köteleztek bárkit is ennek teljes kihasználására? Tudtommal nem, mert nem kötelező, hanem igénybe vehető, és ezzel a cégek is tisztába vannak.
2019. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok se kormánypárti, se ellenzéki.

Miért kéne már az ellenzék ellen tüntetni amikor ők nem is csinálnak semmi olyat, ami a magyar állampolgárokra hatással lenne? Nincs is hatalmuk rá.

Emellett külföldön több tüntetés van és tényleg elérnek vele valamit, mondhatjuk azt,hogy Magyarországon még kevés is van és sajnos semmi hatása. És joga van mindenkinek hozzá egyébként,hogy véleményt nyilvánítson és tüntessen. Ezért meg is teszik. Addig amíg nekem kárt nem tesz, addig nem tartom rossznak a tüntetéseket.

2019. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!