Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet itt még magyarnak és...

Lehet itt még magyarnak és konzervetívnak lenni kormánykritikusként is vagy ezek kizárólag a fidesz monopóliumai?

Figyelt kérdés
Sokminden szimpatikus lenne, amit a fidesz papíron mond magáról, csakhát a mérhetetlen korrupcióval és a demokrácia aláásásával lezülleszti azt az oldalát is, ami jó lenne. Nem beszélve, hogy kisajátítja a hazaszeretetet is. Aki kormánykritikus az már csak sorosista hazaáruló liberális lehet.
2019. febr. 14. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Köszönjük a provokációt, én legalábbis nem szeretnék felülni neki😁 Én azt mondom: Az vagy, akinek érzed magad! Azt meg csak el tudod dönteni magadról.
2019. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? A kérdést se értem. Miért ne gondolhatnád ezeket? Akár még pártot is alapíthatsz, aztán lehet megnyered a következő választásokat. Ki tudja?
2019. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Papíron sok minden szimpatikusat lehet mondani. Annak az erejét a megvalósítás adja.

A félreértés abban van, hogy a "kormánykritika" a kormány számára nagyjából egy hűsítő szellő a hőségben, nem pedig megfogadandó tanács.

Amit lezüllesztésnek nevezel, annak mibenlétét kellene jobban megismerni, koncentrálva az okokra. Talán felismerhetővé válik belőle a cselekvési szükséglet is. Ha pedig mégse, nos akkor a bánki intelem: tűrj békességgel.

2019. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tgt ***** válasza:
67%
Igen, lehet valaki konzervatív magyar úgy, hogy nem fideszes, sőt, károsnak tartja a Fidesz ténykedését. Csak a Fidesz primitív kommunikációjában van, hogy mindenki, aki kritikával illeti a jelenlegi kormányt, az bevándorláspárti sorosbérenc liberális, stb. A szomorú ebben az, hogy sokan ezt elhiszik.
2019. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Most van igazán szükség egy nyugodt konzervatív értékrendre, mert aki ezeket vallja annak nem fér bele amit a Fidesz csinál az országgal.

Az antidemokratizálódás és a korrupcionalista politika minden csak nem konzervatív jobb oldali.

Mellesleg akik jobboldalon konzervatívok már rég nem szavaznak a Fideszre. Soroljam vagy úgyis tudod? BodPéterÁkos, Mellár Tamás, Jeszenszky Géza, Debreczeni József..


A demokratikus értékrend és játékszabályok betartása előrébbvaló minden pártoskodásnál bármely országban.

2019. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van fideszes ismerőm.

Szerinte én migránssimogató, libsi, komcsi, náci vagyok.

Mikor mit mondanak a közmédiában...


Szóval, ha kritizálod a fideszt, akkor hazaáruló vagy.

2019. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, amúgy alapíthatok bármilyen pártot, hiszen Alaptörvényben legektetett jogom az egyesülés. Csak ugye mi a garancia, hogy amint jelentős támogatókra teszek szert, nem fog az ÁSZ kedveskedni nekem egy 10 milliárdos bírsággal?
2019. febr. 14. 10:49
 8/10 A kérdező kommentje:
*f
2019. febr. 14. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Mellesleg akik jobboldalon konzervatívok már rég nem szavaznak a Fideszre. Soroljam vagy úgyis tudod? BodPéterÁkos, Mellár Tamás, Jeszenszky Géza, Debreczeni József."

Miben is nyilvánul meg az ő jobboldaliságuk? Hogy rögtön elsírják magukat, ha a hvg rosszat ír róluk? Ez inkább pipogyaság, nem konzervativizmus.

2019. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki jobban körülnéz a politikában, folyamatában követi végig a történéseket, láthatja, hogy a fidesz bizony kisajátítja ezeket az eszméket, és karaktergyilkosságot elkövetve ezek ellentétének állít be minden mást, ami nem az ő köreikhez kapcsolódik.
2019. febr. 14. 11:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!