Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szégyen, ha valaki nem megy...

Szégyen, ha valaki nem megy el szavazni?

Figyelt kérdés
Szerintetek szégyellnie kell magát annak, aki inkább úgy dönt, hogy otthon marad a szavazás napján, mert nem érzi úgy, hogy lenne olyan párt, aki megérdemelné a voksát?

2019. febr. 14. 11:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
A fenséges és dicshőséges nemzethy felcsúti törpe királyunk megérdemli hogy a népe rá szavazzon.
2019. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ugyan nem. Mindenkinek a maga döntése.
2019. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Hazaárulás
2019. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Ez mindenkinek a maga döntése. Ha nem tetszik a Fidesz viszont a többi sem mivel azok még rosszabbak akkor ezt kell csinálni.
2019. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2019. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell szégyellnie magát.


A vesztes pártok nyilatkozói és hívei mindenképp hibáztatni fogják.

Ha nem ment el szavazni, akkor a vesztes pártok szerint ő okozta, hogy az győzött, aki. (Azt nem tudni, honnan veszik, hogy aki nem szavazott, ha elment volna, akkor rájuk szavazott volna. Pláne többre is, mert vesztes mindig több is van.)

Ha a győztesre szavazott, akkor a vesztes pártok szerint – egy szóval – buta. Akit ezért könnyű volt becsapni, félrevezetni, rászedni stb.

Ha másik vesztes pártra szavazott, akkor szavazatával szétforgácsolta a győztessel szembeni egységes fellépés lehetőségét. (Amit minden vesztes párt, külön-külön így lát.)


Ha nem pártról, hanem személyek vetélkedéséről van szó, ugyanez a helyzet.


Szóval, nem érdemes foglalkozni azzal, ki kit minek tart, szavazás kapcsán. Mert, ha van rajta sapka azért, ha nincs…

2019. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem, ez is egy véleménynyilvánítás. Egyes választási rendszerekbe olyan lehetőség is volt,hogy "mindenki ellen" szavazat.

Én úgy vagyok vele,hogy ha valaki nem megy el szavazni, akkor ne is panaszkodjon az aktuális kormánypárt dolgairól, mert semmit nem tett az ellen,hogy változzon. És ezt nem beszólásként mondom, hanem teljesen semlegesen, meg tudom érteni,hogy egyik párt se szimpatikus, ezzel én is így vagyok.

2019. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Tekintve, hogy választhatsz, hogy a szart választod vagy a fost, nem szégyen, ha nem mész el szavazni.
2022. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Persze szégyen ezért nem kéne ide demokrácia mert azt is ingyen kaptuk.
2022. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Tulajdonképpen igen, szégyen. Aki nem szavaz, az nem tiszteli a demokráciát.
2022. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!