Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha férjhez megyek egy szír...

Ha férjhez megyek egy szír származású férfihez és szülök 4 gyereket, akkor is járnak a kedvezmények? (CSOK, szja kedvezmény, autóvásárlási támogatás, stb)

Figyelt kérdés

Ki van akadva a kormány, hogy fogy a magyar, stb. Ha félvér gyermekeknek adok életet, akkor is úgy tekintik, hogy megmentettem a magyarságot, vagy nem?


A kérdés elméleti, ebben az országban eszem ágában sincs szülni.



2019. febr. 14. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Én rettentően el vagyok keseredve, hogy nem fogsz itt szülni.
2019. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%

Jobb is, hogy nem akarsz szülni.

Ahogyan Fecó mondta: el lehet menni...

2019. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
How to trigger Fidesz in 1 easy step :D
2019. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
A helyedben én is inkább Szíriában szülnék, ott jobb az egészségugy az tuti ;-)
2019. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Libbantak szerint jobb ott élni. Aztán majd amikor halálra kövezik a shária miatt akkor majd lehet picit másként gondolja...
2019. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hey, keep calm, mondom a kérdés elméleti, sem férjhez menni, sem szülni nem kívánok. De a kérdésre a válasz érdekel. Szóval azoknak is jár a támogatás, akik félvér gyerekeket szülnek? Azok is megmentik a magyarságot?
2019. febr. 14. 15:46
 7/20 A kérdező kommentje:

Ja és kapaszkodjatok: szerintem sem jobb Szíriában. De most még erősebben kapaszkodjatok: itt sem jó. Attól, hogy máshol rossz, az nem mentség arra, hogy itt is rossz.

Tudjátok hol jó? A hanyatló nyugaton. :) Ott be mernék menni egy kórházba szülni, mert reális esély van rá, hogy élve kijövök a gyerekkel együtt, nem szakad rám a plafon, nem kapok fertőzést, lesz orvos aki bejön, mikor szülök, stb.

2019. febr. 14. 15:50
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
#5 Szíriában nincs kövezés. Akasztás van, és az se minden hülyeségért, hanem gyilkosságért, terrorizmusért stb. Bírom, hogy a fideszesek szerint Európán kívül mindenhol a sötét középkor van :D
2019. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
# 9 Ha megcsalod a feleséged, felakasztanak, ha a nő csalja meg a férjét, akkor halálra kövezik.
2019. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
2es,fecó ezt a multiknak mondta,akik sza-roztak a fizetések emelésével,nem pedig az elvándorló magyaroknak.Csak a fidesz mindig levágta a mondandója végét,hogy más értelmet nyerjen.
2019. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!