Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a "liberálisok"...

Támogatnátok a "liberálisok" javaslatát a szabad iskolaválasztás és a hat-nyolc osztályos gimnáziumok betiltására?

Figyelt kérdés

Véleményük szerint az államnak ezt meg kellene lépni, hogy kisebb, minimális legyen a szegregáció és olyan további intézkedéseket kellene hozni, hogy lehetőleg minden iskola hasonló színvonalú legyen, hasonló legyen

iskolánként a jobb családból származó, szofisztikáltabb és a hátrányos helyzetű, nehezebben kezelhető, problémás diákok aránya.



2019. febr. 14. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Felőlem.
2019. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak akkor lenne kivitelezhető ha az embereket röghöz kötnék, mint a joggyágyokat.

Ugyanis amikor nem volt lehetőség a szabad iskolaválasztásra, akkor a családok költöztek máshová, hogy benne legyenek a kívánt iskola körzethatárában.

Sokan még ma is élnek ilyesmivel, ideiglenes lakcímre bejelentkeznek a kívánt településre ismerőshöz vagy rokonhoz és így a helyiekkel együtt lesznek elbírálva a felvételkor. Nem a megmaradó férőhelyeknél veszik őket csak figyelembe.

A "liberálisok" egyre kevésbé érzékelik a valóságot, a társadalommérnökösködést ideje lenne abbahagyniuk.

Vagy nekünk kell tennünk arról, hogy a szavuk minél kevesebbet érjen - nem szabad rájuk szavazni.

2019. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Mutass példát, irasd gyermekeidet a Gyönygyöspatai iskolákba!
2019. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
És az miért lenne nekem jó, ha kisebb lenne a szegregáció? Én tökéletesen megvagyok agresszív mélyszegény gyerekek nélkül, köszi.
2019. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Mellesleg liberálisként mondom, hogy szerintem ez szembemegy a liberalizmussal. Ha ilyen balos szarságokat akarnak ránk erőltetni, azt ne nevezzék liberalizmusnak.
2019. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

#5

Ez inkább kommunizmus,mint liberalizmus.

2019. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
AMúgy kérdező,hol hallottad ezt?
2019. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

T.Kérdező!

Azzal nem csökkented a szakadékot, hogy azokat húzod vissza akik szárnyalnának!

Emeld fel azokat aki lent vannak anélkül, hogy a jó tanulókat visszahúznád!

Tapasztalatból beszélek. Budapesti iskolából kerültem költözés miatt egy vidéki kis falu 3. osztályába.

Mintha újra beültem volna első osztályba, az osztály fele nem tudod folyékonyan olvasni, írni és bizony sokaknak az alap matek is gondot okozott, nemhogy a szorzótábla.

2019. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Rendben van, javasolgassanak csak ilyesmit, ennek hatására még távolabb kerülnek a hatalomtól, mint eddig!


Én inkább a szegregációt támogatnám, mert a HHH gyerekeknek speciális oktatás kell, amit egy átlagos tanórán a normál gyerekek rovására nem lehet megtenni. Bármennyire is szeretnék az agyhalottak az ellenkezőjét, ez a rideg valóság!

2019. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

"AMúgy kérdező,hol hallottad ezt?"


Sehol, ezt csak kitalálta. Ez egy szokásos liberálisozós trollkodás, aminek beugrottatok.

2019. febr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!