Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép stockholm-szindró...

A magyar nép stockholm-szindrómás, vagy tanult tehetetlenség hatása alatt áll?

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 15. 04:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem
2019. febr. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2.
2019. febr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

Nagyon unom már ezt a bőkezűséget, ahogy ma a korrupció szóval bánnak! Hogy hazug az lehet... Hogy Isten? Hááát, semmiképp de értem mire gondol Vona, vannak rajongói, szó se róla, akik szinte istenítik! Boros Bochkor párosnak is voltak bőven, sőt őket isteneknek hívták (és hívatták magukat!), ami számomra iszonyatosan irritáló volt, (mindegy).

Nekem egyébként Vona Gábor volt, ha úgy tetszik az "Isten", s nekem Ő a hazug.

Ha már ilyen bőkezűség van ezzel a kifejezéssel, hadd engedjem akkor meg magamnak én is (Vona csak úgy mondaná, hogy hagy engedjem...). Az, hogy a Jobbik Simicskától helyzetelőnyt kapott (plakátok, HírTV átformálása, autó stb.) amiért cserébe Simicska cégei (amennyiben a Jobbik nyer 2018-ban) nyilvánvalóan előnyhöz jutottak volna (ne legyünk naivak), teljesen mindegy, hogy az mi, anyagi előny avagy szimplán Simicska bosszúja teljesedhet be, szigorúan véve ez korrupció, na ez korrupció! Úgyhogy bagoly mondja...!

Ez a legfőbb problémám, hogy az egyetlen olyan ember a magyar politikában, akiben valóban 100%-ban bíztam, sőt az egyetlen aki maradéktalanul szimpatikus ember volt, akit valóban egy intelligens embernek tartottam (s tartom még most is) nem különb Orbán Viktornál, hanem a tanítványa (hisz előtte meg Ők kaptak szinte ingyen plakáthelyet)! Lehet feltenni a kérdést, hogy hát hol van ez a Fidesz korrupciógyanús ügyeitől súlyban? Hát sehol! Valóban sehol! DE a Fidesz is így kezdte!

2019. febr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tgt ***** válasza:
36%
És az nem zavar, hogy a Fidesz úgy alakította a törvényeket, hogy ma már egyetlen ellenzéki párt sem tud politikai plakátot kirakni?
2019. febr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tgt ***** válasza:
64%

" Az, hogy a Jobbik Simicskától helyzetelőnyt kapott (plakátok, HírTV átformálása, autó stb.) amiért cserébe Simicska cégei (amennyiben a Jobbik nyer 2018-ban) nyilvánvalóan előnyhöz jutottak volna (ne legyünk naivak), teljesen mindegy, hogy az mi, anyagi előny avagy szimplán Simicska bosszúja teljesedhet be, szigorúan véve ez korrupció, na ez korrupció! "


Ez nem korrupció, ez a te feltételezésed arról, hogy mi történt volna, ha...

2019. febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Hát, dehogynem! Ki mondta, hogy nem? A Jobbiknak erre soha nem volt szüksége, soha! Az én bizalmamra volt szüksége és én cserébe szóró lapoztam, amíg volt kopogtató, azt gyűjtöttem, akit csak tudtam meggyőztem! Ahol csak tudtak fórumot tartottak, járták az egész országot, köztünk voltak, értettük egymást, meghallgattuk egymást... Ez működött volna, az idő nekik dolgozott csak türelem nem volt! Ki az, aki pár év alatt alulról, a semmiből ilyen eredményt tud felmutatni, mint a Jobbik? Azért, mert megtorpant a szimpatizánsok száma? Az azért torpant meg, mert a fent leírtakat elhagyták, nem azért, mert ennyi fért ki belőle!
2019. febr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
A Fidesz esetében is csak feltételezésekről lehet szó! Szóval teljesen felesleges erről beszélni! Nehogy már félreértsetek egy pillanatig sem védem a Fideszt! Isten ments...
2019. febr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tgt ***** válasza:
67%
Ó igen, a Fidesz esetében is csak feltételezés a korrupció, nem is kell beszélni róla. És persze, hogy elhisszük neked, hogy nem véded a Fideszt.
2019. febr. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Áhh, csak aktiválódott bennük a jobbágy gén.
2019. febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Uncsik ezek a propaganda kérdések. Ennyi aktivistát engedtek rá a gyakorira ? :O
2019. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!