Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés
pavelic ante nevű felhasználó kérdése:

Mi a véleményetek azn orosz facebookról, a "vkontact-ról? Ott is cenzurázbank?

Egyre inkább bornírtabb a face cenzúrázása.De a ruszki facebookrol ugy hallottam ott ez nincs.Kinek mi a tapasztalata?

Keress kérdéseket hasonló témákban: cenzura, Facebook, vkontact

febr. 15. 12:12  Privát üzenet  

A válaszok
Ott nem cenzúráznak, de én nem adnám el az az adataimat se az oroszoknak, se a zsi... öööö amerikaiaknak.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 15. 12:54 Privát üzenet
Az oroszok és a cenzúra? Hát nem is ismerik ezt a fogalmat ott a mesés keleten.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 15. 12:56 Privát üzenet
Ott nem cenzúráznak. Ott figyelnek.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 16. 06:12 Privát üzenet
Nincs cenzúra. Én szeretem és használom, de a facebook-kal nem tudom összehasonlítani, mert azom nincs, viszont akik onnan jöttek át azok azt szokták mondani, hogy a VK a jobb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 17. 10:22 Privát üzenet

A 3-as összefoglalta lényegében a VK-t :D

Én 6 éve használom a VK-t, a FB-t még régebb óta. A VK-n cecnzúra nincs, szerzői jogok nincsenek, sok érdekes csoport van (feltéve, ha tudsz oroszul), rengeteg zene ingyen. Az hogy "figyelik" ez igaz valamilyen szinten, de ez az átlag felhasználót, ráadásul Oroszo-n kívül nem érinti.

Sok magyarral egyébként nem fogsz találkozni, ott viszonylag kevés van. Egyébként az én véleményem az, hogy a VK hanyatlik. A fénykora kb 2012-ben volt. Ráadásul amióta Ukrajnában betiltották, mégkevesebben aktívak rajta. Nem azt mondom persze, hogy a VK halott, de már nem olyan mint régen.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 3. 09:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti nem érzitek úgy, hogy valami törés állt be a magyar kultúrában 2000 körül, és azóta ezerfelé fut az ország, mert senki sem találja az identitását?
Orbán minek vette fel az orosz hitelt pakshoz?
Mire hívta le a kormány az orosz gigahitel 80%-át, ha még el sem kezdték?
Valaki ennyi idő elteltével tudja a magyarázatot?
Ti nem érzitek úgy, hogy egyre kevesebb nyugat-európai hatás jön Magyarországra 2010 óta, és egyre több orosz, kínai, török?
Nagy Blanka ugyanazt csinálja most csak keményebben mint Orbán 89-ben mikor felszólalt az orosz katonák ellen? Nagy Blanka miniszter elnök lehet még?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!