Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi folyik itt Magyarországon?

Mi folyik itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nekem semmi bajom nincs az ellenzékkel se senkivel! Csak az ilyen Nagy Blanka színvonalú egyénekkel! Azt mondja csóróság van, nyomor van, minden rohad szét. Jó oké nagy nyomor lehet ha olyan telefonról olvassa fel mindezt mint 2 havi fizum! Ja meg ha kimék BP-re mit látok? Az emberek kezébe a legújabb telók, drága kabátok, modern kocsik. Azt kimennek tüntetni mert csóróság van hát ok... Ja meg nincs szólásszabadság de azért szabadon "bajszos szárítják" le a köztársasági elnököt mer többet kell dolgozni na jó...

2019. febr. 17. 12:40
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%
Ne az általad megszokott helyekre menj el, hanem járd be az országot, kisfalvakat, nagyvárosok szegénynegyedeit, jegyezd le a látottakat és utána elmélkedj.
2019. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
85%
Javaslom a keleti országrészben tegyél egy körutat, akkor szembesülni fogsz, hogy mi az a "csóróság".
2019. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Rendben azt nem mondtam hogy nincs csóróság de úgy nagyrészt amit látok Magyarországon legtöbb helyen új telók, modern kocsik stb....
2019. febr. 17. 12:55
 4/46 A kérdező kommentje:
Én is csóró vagyok...
2019. febr. 17. 12:55
 5/46 anonim ***** válasza:
87%

"Azt mondja csóróság van, nyomor van, minden rohad szét. Jó oké nagy nyomor lehet ha olyan telefonról olvassa fel mindezt mint 2 havi fizum!"

Most akkor van szegénység, vagy nincs? Találd már végre ki, hogy mit akarsz állítani. Ha szegénység van, akkor pedig mi a problémád, ha valaki ezt kimondja?

Nem akarom védeni Nagy Blankát, mert nem értek vele egyet, hogy úgy kéne beszélni bárkiről, mint ő tette. De ő még mindig semmi az olyan fideszes megmondóemberekhez képest, mint Bayer, akinek a szájából napi szinten dől a szar.

2019. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
5%

Ahogy írtad a teleforól, nyugodtan megfigyelheted hogy akik panaszkodnak, azok hogyan bánnak a pénzükkel.

Barátainktól hangzott el, hogy ők semmit nem is éreznek a "nagy jólét"-ből, amit mondanak a médiában, hiszen most éppen úgy napi gondjaik vannak mint 10 éve.

Csak azt az apróságot nem teszik hozzá, hogy közben dohányoznak, elég sokat isznak is, a két fiuk is felnőtt, mindkettő cigizik már és ők is sokat költenek piára, csak az egyikük dolgozik, a másik még tanul így csak mellette van munkája, így alacsonyabb fizetéssel.

Közben nincsenek gondjaik azzal hogy be tudják-e fizetni a számláikat a hónapban és kocsit is vettek - még ha használtat is - de fenn tudják tartani, korábban nem is gondolhattak volna rá.

de náluk már akkor tévét vettek az ugyanolyan korú gyerekeiknek és okostelefont, amikor mi a sokkal magasabb fizetésünkből nem tettük.

Vagy másik, osztálytárs kislány anyukája önkormányzattól kapott támogatást a TB befizetésben mert nem volt munkája, de természetesnek vették a 17 ezer forintos cipőt a gyereknek, holott tudták, hogy 1 szezon után kinövi a lába. Az én gyerekem meg tudta, ha 10 ezer fölött van az ára akkor felejtős - holott lazán ki tudnánk fizetni többet is, mert értelmetlen ilyen rövid időre.

2019. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
85%

Magyarországon azért van csóróság, mert minimálbérből akarnak Nyugatot.

Haverom a Vodafone munkatársa, a be nem fizetett csekkekkel foglalkozik.

Több tízezer olyan előfizető van, akinek a havi számlája 30-40-50 ezer forint, mert fizeti a készüléket, fullos mobilnet meg plusz az előfizetés.

Közben meg keres havi 130 ezret.

Mellé pörög a cigi, aztán csodálkozik, hogy éhendöglik.

Fejlődni nem akar stb.

2019. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
90%

Újabban ritkán járok erre, de, hogy ezt hetente háromszor megkérdi valaki...


és ez a duma a telefonról, igen mert részletfizetésről a kérdező nem hallott, hűségidővel vásárolt készülékről nem hallott, se arról, hogy a legolcsóbb de közben drágának látszó telefonokhoz 10 ezerért hozzájutsz, arról se hallott...

Pajtás én 2015-ben vettem 13 ezerért telefont, és ha látnád erről is azt hinnéd, hogy ez is kéthavi fizetésed...

2019. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Aki ért hozza megtudja különböztetni melyik a drága és melyik olcsó... És addig még a gyerekek a nagy márkás telóikkal büszkélkednek addig igenis nem változik a véleményem...
2019. febr. 17. 13:36
 10/46 anonim ***** válasza:
0%
A nyugati liberális propaganda heccelte fel azokat az aktivistákat akik ezt szervezik
2019. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!