Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a különbség a Thürmer féle...

Mi a különbség a Thürmer féle Munkáspárt és a Vajnai féle Európai Baloldal-Magyarországi Munkáspárt 2006 elvei közt?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kádárkomcsi, a másik meg eurokomcsi.
2019. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi!

Az elv: Más farkával a csalánt!

2019. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 és mi a különbség ezek közt?
2019. febr. 17. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit esztek ezen a tűneren? Annyi helyen olvasni pedig amióta a politikát nyomon követem egy esélytelen jelentéktelen senki a fickó és pártja.
2019. febr. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én semmit.A Vajnai szimpatikusabb.
2019. febr. 18. 01:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Thürmerék nemzeti kommunistának nevezik magukat, az Európai Baloldal internacionalistának, eurokommunistának.

Az Európai Baloldal sokkal negatívabban ítéli meg az 56-os felkelőket, gyakorlatilag kollektívan fasisztáknak nevezik.

2019. febr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A Thürmer-féle Munkáspárt ellenzi a túlóratörvényt és nem bontaná le a kerítést, nem engedné be az illegális migránsokat, szkeptikus az Európai Unióval szemben.

A másikról inkább nem mondok semmit mert az nyomdafestéket nem tűrne.

2019. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Miért?

Szerintem a Munkáspárt 2006 komolyabban teszi a dolgát

2019. febr. 18. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Az hogy a Magyar Munkáspárt euroszkeptikus radikális bevándorlás ellenes (feltételezik róla hogy megvásárolta a Fidesz-KDNP). A mások pedig pont az ellentéte, bár nem biztos hogy az bevándorláspárti de még ez ügyben nem nyilatkoztak.
2019. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az amit az előző írt. Az egyik "jobboldali ágakat is tartalmazó" kommunista, bevándorlásellenes, inkább konzervatív mint progresszív vagy reformista, és inkább forradalom ellenes, nem fektet akkora hangsújt az antirasszizmusra, a feminizmusra, és az antiszexizmusnak, és euroszkeptikus. A másik pedig pont hogy ha vállal is közösséget szociális jobboldali pártokkal csak szigorúan antirasszista, antikapitalista, az Európai Baloldal nem bavándorláspárti de tényo hogy szeretne segíteni az olyanokon akik VALÓBAN elesettek, feminista, radikális antirasszista, feminista, és antihomofób, forradalom párti, és radikális progresszív reformista, európa-párti. Összegezve a Magyar Munkáspárt "konzervatív" kommunista, az Európai Baloldal Magyarországi Munkáspárt 2006 pedig reformkommunista azon belül enyhén többek között eurokommunista is. Néha anti-fa mozgalmakkal és anarchista mozgalmakkal is vállal közösséget az Európai Baloldal. Szerintem egyiküknek sincs igaza de inkább az Európai Baloldal nekem mert ők legalább magukat képvialik de nem mindenben de sok mindenben egyet értek velük.
2020. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!