Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra lett volna...

Melyik pártra lett volna érdemes szavazni?

Figyelt kérdés

Ezekben az években:

1990

1994

1998

2002

2006

2010



2019. febr. 18. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen mindig a Fideszre.
2019. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

90-94-ben nem tudom, lett volna-e az akkori felhozatalból alkalmasabb, mint az egyébként messze nem tökéletes MDF.

98-tól egyértelműen csak a fidesz.

2019. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

1990-ben az szdsz-re szavaztam és azt nagyon megbántam, mert pont a kommunista ellenességük miatt szavaztam rájuk és 1994-ben összeálltak az mszp-vel. Akkor még a fidesz is liberálisnak mondta magát, választhattam volna őket már akkor is.

Azóta a fideszre, 2002-ig az mdf-re volt érdemes szavazni, meg a kisgazdákra a vidékieknek régebben. A kdnp-re azóta érdemes szavazni hogy összeálltak a fidesszel, mert korábban túlságosan rétegpárt voltak, eléggé elvont nézetekkel.

Érdemes lett volna sokaknak a Munkáspártra szavazni, ők maradtak azok amik korábban, valóban baloldali párt.

2019. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha azóta a Fidesz lenne, ma már nyugati bérek, és életszínvonalon élnénk. Így még amit a Fidesz felépített, azt a baloldal elherdálta, és a Fidesz kezdhette elölről.
2019. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Utólag belátom hogy a Munkáspártra kellett volna szavaznia mindenkinek, mert ők ugyanazokat az elveket vallják, mint majdnem három évtizeddel ezelőtt. És a bevándorlókkal sem szimpatizálnak ami egy nagy pozitívum. Egy baloldali párt, ami nem akarja hogy Magyarországra illegális bevándorlók jöjjenek. Szerintem legközelebb rájuk szavazok mert a Fidesz korrupciójából elegem van és a túlóratörvény is felháborító.

Szerencsére a Munkáspárt ellenzi a túlóratörvényt is.

2019. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Maradt volna inkább az MSZMP
2019. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Én végig a Munkáspártra szavaztam volna. Nem lett volna privatizáció, vagy legalábbis a stratégiai ágazatok állami kézben maradtak volna. Talán forintleértékelés sem lett volna. Nem tették volna tönkre a TSZ-eket sem.

Nyyilván nem lettünk volna, NATO, meg EU-tag, nem lett volna nyugati tőke sem.

Viszont Magyarország független lenne, saját gyárakkal, termeléssel.

2019. febr. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Fidesz
2019. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"A kdnp-re azóta érdemes szavazni hogy összeálltak a fidesszel, mert korábban túlságosan rétegpárt voltak, eléggé elvont nézetekkel."


Miért, ma milyen nézetei vannak a KDNP-nek? És milyen támogatottsága?

2019. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a Fidesz.
2019. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!