Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha kilép Magyarors...

Szerintetek ha kilép Magyarország az EU-ból, hányán mennek majd külföldre? Én biztosan.

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 23:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bár már így is elég valószínű, mert idegesít, hogy az én pénzemből, adómból plakátozzák tele az országot brüsszel ellenes propagandával a mocskos hazaárulók!
2019. febr. 18. 23:35
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Onnantól kezdve szinte lehetetlen lesz elhagyni az országot.

Engem nem érint, én már kint vagyok

2019. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Ezzel az erővel azt is kérdezhetted volna, hogyha a Nap nyugaton kel fel akkor mi lesz.

Nem fog kilépni az ország az EU-ból, amíg van bármi értelme annak hogy bent maradjon. Ha meg már nem lesz, az az EU végét fogja jelenteni és nem az ország helyzetének a romlását.

2019. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mindentudó99 ***** válasza:
Miért vársz arra? Menj ha akarsz most könnyebb.
2019. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Sokan, hiszen akkor egyértelmű a hanyatlás, és az autokrácia keményedése.

Ma is az eu segély lélegeztetőgépén él az ország, mivel önállóan szinte semmi értéket nem tud előállítani, amit tud, azt is szétlopják az mszmp-kisz-ügynök elvtársak a fideszben, vagy ahhoz közel.

2019. febr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Legális Technocol ***** válasza:
39%
Legalább mint ahány amerikai megfogadta, hogy Kanadába emigrál Trump megválasztása esetén. Aztán egy se ment.
2019. febr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Azért az nem úgy van hogy a gyökér fidesz politikusok fogják magukat és kiléptetik az országot. Erről népszavazást kell kiírni és még a fideszbírka szavazók sem akkora ostobák hogy ne látnák mekkora szopás lenne a kilépés vége.plusz ott az összavazat számítana nem a bu-zi 2/3ad. elenzéki szavazóból meg alapból tőbb van.
2019. febr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

A legutóbbi népszavazáson alig ment el 2 millió. 4 millió kellett volna, hogy érvényes legyen. Erre a Fidesz azt mondta, hogy az ország 98%-ka nemmel szavazott.

Szóval az EU-s népszavazásból is kanyarínt magának eredményt a Fidesz, ahogy akar.

2019. febr. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan tömeges lenne. Nekünk mondjuk valószínűleg menni kéne, mert a férjem vállalkozóként eus ügyfeleknek dolgozik. Ha kilépnénk, amit nem tartok valószínűnek, akkor vagy bezárjuk a boltot, vagy eu-n belül bármelyik országba mehentnénk.
2019. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Én bezáratom magam egy elmegyógyintézetbe ahol etetnek és itatnak ha Orbánia létrejön. Ha nyugdíjba megy vagy leváltják a rendszert természetesen meggyógyulok.
2019. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!