Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érvlenek azzal Puzsér...

Miért érvlenek azzal Puzsér Róbert főpolgátmestersége ellen, hogy mentális beteg?

Figyelt kérdés

Neurózisa van, ami az egyik leggyengébb és leggyakoribb ilyen "betegség". Még egy depresszió szintjén sincs.

Ja és ez amúgy lelki probléma...


Puzsér ezt vállalja és kezelik is pszicho terápiával és gyógyszerrel is.


Ő csak főpolgár mester akar lenni...


Viszont van/volt legalább kettő olyan MINISZTERELNÖKÜNK aki sokkal súlyosabb beteg, ráadásul nem is kezelik Őket.


Az egyik a alkoholista, antiszociális személyiség zavaros Gyurcsány, a másik pedig a paranoid skizofrén és megalomániás Orbán.


De akkor még ott van fontos posztokat betöltő kokainista Rogán, vagy Habony is...


2019. febr. 19. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Ki a francot érdekel?

Ha neked bejön Puzsér, akkor szavazz rá, a többi aki nem akarja, az meg hadd szavazzon másra!

2019. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát például Tarlóst úgy tudom nem kezelik neurózissal és egyéb pszichés problémákkal.
2019. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert így gondolják.
2019. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne, ha a normális emberek közül választanánk?
2019. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén szólva, ebben az országban szerintem elég kevés ember van, aki ne szorulna pszichológusra valamilyen mértékben.
2019. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
a #4-es felvetése egészen különlegesen kiemelkedően érdekes.
2019. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De ki a normális?
2019. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Szent László lovagkirály! a normális, én rá szavazok. Nem szeretem a lepcsesszájúakat.
2019. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Ki a normális? 6 diplomája van, soha semmi erkölcstelen lépése sem gondolata nem volt, elfogadja a homikat, meg van 8 gyereke abból 4 szinesbörű abból 2 zsidó 2 muszlim, 2 meleg, 2 meg bármi. Ez számotokra a normális.


Szerintem meg az a normális ha nem hibának állítjuk be a lelki gondokat mert az az álszentség, de ügye az itt működik mert tökéletesek vagytok és aki őszinte azt szárba se veszitek.

2019. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Olvass utána a neurozisnak. Pl. Adolf is az volt.


írom a tűneteit


Általános tünetek:


szorongás

rossz kedélyállapot, depresszió

harag

irritáltság

mentális zavarodottság

önértékelési zavarok


Viselkedési tünetek:

fóbiás cselekvések

éberség

impulzív és megrögzött cselekvések

letargia


Kognitív problémák:

kellemetlen vagy zavaró gondolatok

megszállottság, fantáziálás

negatív gondolkodás

cinizmus


Interperszonális problémák:

társfüggés

agresszivitás

skizoid izoláció

szocio-kulturális tekintetben illetlen viselkedés


A neurózisnak főbb formái: szorongásos neurózis, pirománia, kényszercselekvések, hisztéria és fóbiák sora .


Dr. Tringer írása szerint a neurózisok közös ismérve a szenvedés, valamint az örömképesség elvesztése. A személy negatív szűrőn át éli meg a valóságot, embertársait, a jövőt és legfőképpen önmagát, így a neurózis negatív önképpel, vagy ennek narcisztikus kompenzációjával jár együtt. A neurotikus egyén inkább a valóság hiánymozzanataira nyitott, arra reagál, ami nincs jelen de jelen kellene lennie. Az állapot súlyosbodásával egyre inkább előtérbe kerül a negatív öndefiníció.



Ezt most ne vegyétek úgy, hogy ellene vagyok, csak a tényeket közöltem.

2019. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!