Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor Miniszterelnökről...

Orbán Viktor Miniszterelnökről lenne egy történelmi sorozat olyan mint a Szulejmán volt?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkodom már azon hogy írjak egy forgatókönyvet csinálni kénne egy olyan történelmi sorozatot mint a Szulejmán volt csak itt Orbán Viktor lenne a Fényeséges Miniszterelnöki Padisah.


2010-ben kezdődne minden benne lenne a 2015-ös migráns válság persze írni is kellenne a forgatókönyvhöz kitalált történetet is hogy izgalmasabb legyen pl hogy a migránsok támadnának a határon és lenne hadjárat aminek a végén Orbán Viktor Fényes Diadalt aratna a Rendőr hadseregével a migránsok ellen.


Szerepelne benne Soros György mint univerzális ellenség illetve benne lenne a hűséges jó barátja Mészáros Lőrinc is.


Mészáros Lőrinc olyan szerepet töltene be a sorozatban mint a Szulejmánban volt Ibrahim Pasa.

Az elnök telj hatalmú barátja lenne mert a valóságban is az.


Benne lenne Andy Vajna is mint jó barát és az is hogy Andy Vajna halála mélyen megrázta az uralkodott vagyis Orbán Viktort.


Benne lenne Simicska Lajos is akivel szintén jó barátságban lenne Orbán Viktor csak aztán lenne egy olyan epizód ahol Simicska Lajos elárulta az fényességes Elnököt ezért az elnök titokban kivégeztette.

Lennének benne tüntetések amik a valóságban is megtörténtek.


Illetve lennének benne versek amiket Orbán Viktor lírán mondana el.


Nevem Orbán mindenek Ura és örököse ,a Magyar földi birodalom Elnöke ,nevemet még születésemkor meg változtattam hogy ne derüljön ki roma származásom.

Vajon ki veszi el felfoghatatlan óriási borzalmasan nagy vagyonod és hatalmad Orbán?

Ki lesz az aki véget vett iszonyatosan nagy hatalmadnak?


és aztán hirtelen megjelenik Soros György.


Erre Orbán Viktor ijesztő fejjel mondja. Soros? Soros? Sooorooos !!!

és felébredt a rémálmából.


Mészáros Lőrinc is mondana verseket pl


Nevem Lőrinc Mészáros Lőrinc én vagyok a hatalom a pénz.

Ohhh vagyon Ohh pénz Ohh Mészáros én vagyok a pénz az életem a pénz a hatalom a vagyon.

Én jó barátom pénz mi lennék én nélküled? pénz.



2019. febr. 19. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Akkor a vége az lesz, hogy lölő alias ibrahim pasat megoleti?

Vagy az összes haverjával le fog számolni?

Illetve a vége az lesz h a dicsőséges nemzethy kormány vezette ország elkezd hanyatlani miután Victor szultán elhagyja az anyagi világot?


Nem is rossz írj egy forgatokonyvet

2019. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

lehetne az a címe-amikor sancho pansa király lett-

vagy-vanek úr budapesten

2019. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
A "kis kumunista csuti KISZ-eses cigány felemelkedés és bukása" címmel?
2019. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Onnan kezd, amikor Soros kivakarta a sz@rból, és bazi nagy liberális volt!

A film címe: Szélkakas a szemétdombon...

2019. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen és a cime A Viktátor lesz.
2019. ápr. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orbán a magyar történelem szemétdombján kukorékol. Ki nézné meg ezt a nyomor-fokozót?
2019. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hatalmasat röhögtem ezen a kérdésen.
2019. júl. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Régóta gondolkodom már azon hogy írjak egy forgatókönyvet csinálni kénne egy olyan történelmi sorozatot mint a Szulejmán volt csak itt Orbán Viktor lenne a Fényeséges Miniszterelnöki Padisah."


Na itt már kiégtem és hangosan röhögök percek óta.

2019. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!