Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondja Orbán Viktor,...

Miért mondja Orbán Viktor, hogy nekem kelljen ahhoz nyelvvizsga, hogy egyetemre járhassak?

Figyelt kérdés
Közben neki sincs... Most akkor miért nem teszi le a vizsgát, vagy miért nem veszik el a diplomáját?

2019. febr. 20. 14:25
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Az aztán a reprezentatív statisztika!
2019. febr. 20. 15:37
 12/34 anonim ***** válasza:
30%

PHD palibácsi nyaúc osztállyal volt a legvidámabb dolog amin szétröhögte magát a nyugat. Lehet ezt még fokozni? Lehet a bajszosszar-nak sincs meg a nyaúc osztály....:)))

Béla Londonból

2019. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
37%
Ugyan már én nem akarok tanulni de ez kiszuras mert nekem 2 nyelvvizsga érne 40 pontot ezután ugye csak egy lesz ami beszámítható így csak 28 pontot kapnék.
2019. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
53%
Életed során kb. hússzor annyit kell még megtanulni, mint az egyetem alatt és ezt nagyrészt idegennyelven (általában angolul) tudod megtenni, különben kitörölheted a diplomáddal. Meg még rengeteg előnye van, ha tudsz egy idegen nyelvet.
2019. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
61%
Ideje volt. Jó gimnáziumban érettségiztem 15 éve, majdnem mindenki nyelvvizsgázott az osztályban. Az egyetemi diplomámhoz letettem még két nyelvből szakmai (!) nyelvvizsgát, 10 éve. Ez manapság már alapkövetelmény, egy középfokú nyelvvizsga semmi.
2019. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
46%

Azért h egyre kevesebb ember jusson be a felsőoktatásba.

És több legyen az agy mosható birka akiknek fingjuk sincs a gazdaságról.

Így lehet őket riogatni a Vigyázzál mer jön a migráns / dübörög a gazdaság (csak éppen országos a munkaerőhiány ) szöveggel.


Zseniális így is alig 20% a diplomások aránya ezzel kb mi vagyunk az utolsók. De sebaj stadiont még ide, legyen az még kevesebb. MA-ra meg még 2 is kell.


Ja az hogy nekik nincs ?

Bajszos Úr-nak. Majd Eszter segít.

https://www.youtube.com/watch?v=JgyRKGg7l6M

Szánalmas ! És akkor ilyenek alkotnak törvényt, de azt h a Köztársasági elnök azt nem tudja így benyögni h

Sorry my english is not really perfect, please switch back to Hungarian. Ez így vicc.

2019. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert nagyon sok diploma ragadt bent a rendszerben ennek hiánya miatt.
2019. febr. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
2019. febr. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
34%

Amugy a diplomahoz amugy is kell... es valojaban legalabb angol nelkul egy ertekea diplpmat nem is igazan lehet jol megcsinalni, szakdogahoz, tdkhoz a kulfoldi kozlemenyek es szakcikkek olvasasa elengedhetetlen.

Nyilvan viszont az ilyen ovodapedagogus stb szakok (amik nem alacsonyabbrenduek nem erre celzok, de aminel a gyakorlatban azert valojaban nem oly fontos a nyelv, nem lesznek onnan kutatok az emberek...) eseteben tenyleg kics.eszes es sajnos sok ember, aki ilyen szakokon es aztan munkaban helyt tudna allni ki lesz zarva a felsooktatasbol. Ami szomoru. Mert sajnos a mai magyar kozoktatas nem megfelelo hatteret biztosit erre, es elonyben lesznek a felso-kozeposztalybeliek es gazdagok, akik megengedhetik a kulontanarokat a gyereknek.

Egyszoval az elkepzeles nem teljesen ordogtol valo, de finomitasra szorulna es sajna a mogottes motivacioja a kormanynak szerintem sem jo, hanem sok jelentkezo ellehetetlenitese.

2019. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 16-os! Mert ha valaki bejut egyetemre, akkor nem riagathatják többet a migránsokkal, aki pedig nem jut be, az automatikusan Orbán párti lesz?!

És attól, hogy az ország 90%-a egyetemi végzettségű lenne, nem jelentené, hogy mindenki jaj de okos. Ehhez alább kellene venni a kritériumokat.


Szerintem 2019-ben igenis elvárható, hogy aki egyetemre szeretne menni, az tudjon valamilyen idegen nyelvet.

2019. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!