Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak sikerülni fog...

Orbán Viktornak sikerülni fog több millió bevándorlót Magyarországra csábítani, mint ahogy azt 2001-ben szerette volna?

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 21. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Annyit szerintem nem. De most is rengeteg ukránt hoz be fék nélkúl, nem tudom ennek hol lesz a vége.
2019. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Azóta eltelt 18 év! Az ember tudod mennyit változik annyi idő alatt?
2019. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem sem. De ha tényleg 2030-ig marad néhány százezer talán meg lesz.
2019. febr. 21. 22:21
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, az ember sokat változik idővel. Orbánra talán ez különösképpen igaz. De ebben talán nem változott. Nem úgy veszem észre, hogy nagyon ellenezné gyakorlatban a bevándorlást.
2019. febr. 21. 22:25
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy nem... Az tény, hogy már most lassítja a növekedést a munkaerőhiány, de nem sajnálom ezt -a miatt, hogy így hatalmasatt nőtt a munkavállalói alkupozíció és így a fizetések is gyorsan nőnek.. Akkor ha több munkaerőt szeretnénk, annak pedig nem az "import" az egyetlen módja.
2019. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%

#4

Fogjátok már fel végre, hogy OV-nak és a fideszeseknek NEM a bevándorlással van bajuk, hanem az illegálisan ránk törő kontrollálatlan hordákkal, illetve Brüsszel által kötelezően ránk erőltetett, kimazsolázott, semmire nem jó, örök segélyen élő figurákkal.

Miért olyan rohadt nehéz ezt felfogni???

2019. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Mert az olyan vendéget szeretjük, akit meghívunk és nem hívatlanul ránk rúgja az ajtót?
2019. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

# 6 Lehet, hogy így van. Bár ezt a fideszben nem igazán szeretik hangoztatni. Javíts ki ha tévedek. Bár emlékszem, hogy elhangzott valami olyasmi, hogy az "illedelmesen kopogtató" migránsok okésak. De a kormány általános bevándorlóellenes kampánya nekem nem úgy jön le, hogy van jó migráció meg van rossz migráció.

Persze azt tudom, hogy a fideszeseknek teljesen rendben vannak azok akik bejöhetnek az országba, legyenek azok pénzért itt, vagy a világ végéről ideimportált random emberkék. Ami engem illet, én nem örülök sem ennek a fajta migrációnak sem az illegálisnak.

2019. febr. 21. 23:17
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

NINCSENEK illegálisan ránk törő kontrollálatlan hordák! Vagy én egy alternatív Magyarországon lakom? "Brüsszel"(nyilván az EU) NEM kötelez és NEM erőltet ránk, kimazsolázott, semmire nem jó, örök segélyen élő figurákat!SENKI Magyarországon ilyet NEM tapasztalt és jelenleg sem tapasztalunk....Vagy én egy alternatív Magyarországban élek???

SEMMI ezt indokló bizonyító megtörtént esemény nincsen!

EZ a "HIT" a kormánypárt propagandájának a hatása.



Miért olyan rohadt nehéz ezt felfogni???

2019. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
9-es, nyílván most nincsen,mert a kerítésnek baromi visszatartó ereje van. A tesóm 28év után most költözik haza Németországból,mert elege van a migránsokból. Mondják,hogy azok nem akarnak idejönni,csak Németországba, ja jelenleg lehet hogy így is van, csak majd elöbb utóbb rájönnek,hogy ott sem minden fenékig tejfel. Ráadásul még Magyarország is százszor jobb hely,mint ahonnan jöttek. Azt hogy mi is van Németországban most, csak azok tudják,akik ott élnek. Nem azokról beszélek,aki kimegy egy gyárba keccsölni és szinte csak egy gyár és a munkásszálló között mozog,néhány hetente meg hazajön a tizenéves Német autójával pár napra és eljátsza a királyt. Hanem akinek ott van lakása,eljár szórakozni,étterembe,metrózik s.t.b Ja igen, és tele van echte Német baráttal. Na ők hitelesebbek,mint bármelyik párt az Únióban.
2019. febr. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!