Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Origo Facebook-oldalán...

Az Origo Facebook-oldalán miért nincsenek kinn a politikai tartalmú hírek?

Figyelt kérdés
Mindig csak tudomány meg sport meg celebek meg ilyenek vannak, soha semmilyen bel- vagy külpolitikai cikket nem osztanak ott meg. Pedig ez lenne az egyetlen felület ahol hozzá lehetne szólni és rámutatni hogy megint tévedtek, mert a hírportálon lassan két éve nem lehet kommentelni. Itt meg hiába szóltam volna nekik hogy elfelejtettek beszámolni pl. a Mengyi-ügyről, nem írhatom oda mert nincs semmilyen politikai cikk ami kapcsolódna, a tudományos cikkhez meg nem írhatok oda ilyesmit mert nem odavaló és úgyis törölnék. Akkor hol fejtse ki az ember a véleményét? Ez lenne a szólásszabadság?

2019. febr. 22. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz? Folyamatosan politikai cikkeket hoznak és nem tiltogatnak.

Biztos jó oldalt nézel? [link]

2019. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm, és tényleg. Akkor ezek szerint újítottak, mert amikor nemrég néztem még nem volt kinn semmi ilyesmi. Akkor elnézést, ez esetben tárgytalan a kérdésem (bár azt továbbra sem értem a fő hírportálon miért nem lehet kommentelni, pedig lenne mit helyreigazítani a sok képtelenség között amit tényként adnak elő).
2019. febr. 22. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Tragédia amúgy, ráadásul a kínos cikkeket név nélkül hozzák le.

Az újságírás szégyene 😁 első voltam

2019. febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Origo és Index a mérleg két nyelve, össze kell adni a kettőt , el kell osztani 2 -vel és ott az igazság.


Egyik kormánypárti, másik kormányellenes. Én mind a kettőt olvasom és e szerint tájékozódok. De akik az Indexet függetlennek és objektívnek próbálják beállítani azok vagy direkt csinálják vagy semmi rálátásuk nincs a politikára. Ugyanannyira objektívak politikai cikkekben mint az Origo.


A nem politikai tartalom jó az Indexen, de egyébként erősen bal oldali.

2019. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az Origo elvakultabban fideszhívő, mint ahogy az Index fideszellenes, de kétségkívül egyikőjük sem objektív.
2019. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 az indexen nem csak a gyurcsány idejében, de pár napja is gúnyolódtak 2 cikkben az ellenzéken. Helyreigazításaik alig vannak, ellentétben a pártmédiával. Függetlenek.
2019. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az origo nem elvakultan fidesz-hívő, hanem konkrétan a Rogán-féle propagandaminisztériumban írják a cikkeik jó részét. Nincs itt semmiféle "hívőségről" szó.
2019. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!