Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre, itthon a sok oda lét...

Végre, itthon a sok oda lét után, barkácsolgatok és hallgatom a retro rádiót jól érzem magam de a híradója tönkre tesz másokat is bosszant ez a ránk erőltetett kormánypárti propaganda?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Inkább ez mint a német. Ott még ennél is szarabb.
2019. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van ez legalább magyar a zene jó de a politikai töltete az nagyon nem jó
2019. febr. 23. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Miért hallgatsz rádiót? Rakj össze egy youtube playlistet azt csá.
2019. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valahogy nosztalgiát érzek a rádió halgatásában De a hírek és a reklámok tönkre teszik
2019. febr. 23. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Évek óta nem hallgatok rádiót és nem nézek tv-t. A megyei hírlapot, amit évtizedek óta vettem, már nem kérem, nem olvasom.

Mindenhonnan ömlik a propaganda, szerintem is zavaró

2019. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, mondjuk a német az nagyon durva, valóban! Kint élők hívták rá föl a figyelmem, hogy ami otthon van az egy szar, egy semmi ahhoz képest, ami náluk van. ÉS valóban! Örülj neki, hogy legalább ennyire direkt és erőltetett, mert így tök könnyen ellehet engedni a füled mellett! Ott annyira elképesztően aljas, sunyi és lopakodó, hogy döbbenet!

Engem egyáltalán nem zavar, a legkevésbé sem. Meg sem hallom! Valakire csak ezzel lehet hatni, én nem tartozom közéjük, nem nekem szánják. Persze nyilván azért nem zavar, mert alapvetően nagyon sok mindenben egyetértek velük, így nyilván könnyebben veszem, mint az, aki egyáltalán nem ért egyet, egyenesen hányingere van ettől a bandától, de hát attól még ugyanúgy rohadtul unalmas, ha odafigyelek. Nem figyelek oda! :D Aztán lehet, hogy ez, hogy nem figyelek oda, "Ez veszélyes!" :)

2019. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

#5

"Évek óta nem hallgatok rádiót és nem nézek tv-t. A megyei hírlapot, amit évtizedek óta vettem, már nem kérem, nem olvasom.

Mindenhonnan ömlik a propaganda, szerintem is zavaró"

Honnan tudod mi ömlik és honnan ha évek óta nem is figyelsz arra ami a tévében, rádióban van? Vagy az a kamu, hogy nem nézel tévét, hallgatsz rádiót, vagy az a kamu, hogy tudod ott propaganda folyik!

2019. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég sokan beszélnek emberekkel és tőlük lehet hallani, mi folyik a tv-ben, rádióban. Sajnos boltok és tömeg közi eszközök is rádiót nyomatják.



Amúgy YouTube listát ajánlom én is! Vagy saját válogatást. Problem solved.

2019. febr. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert "Csak a Retro rádió hozza vissza a 60-as éveket..., a 70-es éveket..., ééés a 80-as éveket is".:) Ezekhez pedig hozzátartozott a propaganda híradás és a negatív hírek elhallgatása is.:D

Komolyra fordítva, a jelenlegi kormány nem tűri az ellenvéleményt, így ahonnan tudja száműzi. A rádiózás különösen ki van szolgáltatva a politikának, így nem csoda, ha már nincs független zenei rádió az országban.

A Class FM megpróbálkozott az online rádiózással, ismert, profi műsorvezetőkkel, jó zenei összeállítással, független hírekkel, de a hallgatók sajnos nem voltak rá kíváncsiak. Inkább morogtak egy kicsit a hírek és a propaganda miatt és hallgatták a Petőfit, Rádió 1-et vagy valamelyik helyi kis rádiót. Tehát ma nem éri meg független rádiót üzemeltetni.

2019. febr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!