Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobberek miért vannak az...

A jobberek miért vannak az Európai Ügyészség ellen amikor a legsikeresebb roma magyar bűnöző, a fideszes Farkas Flórián is az OLAFnak köszönhetően kerül majd lakat alá az EP választások után?

Figyelt kérdés
Több mint 1,300,000,000 forintot lopott egyébként.
2019. febr. 24. 06:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Európai Csalás Elleni Hivatal - The European Anti-Fraud Office (OLAF)
2019. febr. 24. 06:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy függ ez össze?
2019. febr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az az ő emberük, flóri lophat, ő jó "jobboldali" elvtárs :)
2019. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Hogy függ ez össze?"


Most komolyan, miért kell a hülyét játszani?

Minannyian tudjuk, hogy az Európai Ügyészséggel az a legfőbb bajuk, hogy európai, mert ezek a jobbosok őrizni akarják népünk szuverenítását.

Tehát Polt Peti kell nekik...

De az OLAF is egy európai szervezet, ami beválik.


#2. amúgy az meg van, hogy elvtársak a komcsiknál voltak, ami nem éppen jobboldali?

2019. febr. 24. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az a baj az európai ügyészséggel hogy "európai". Nagyon megfelel az Eurojust is, nem kell más bújtatott politikai befolyásoló intézeteket szorgalmazni.

Az OLAF-nak sincs köze hozzá, megvan a maga dolga, nincs szüksége másra.

Ha lopott a Farkas Flórian, akkor meg fogja kapni a magáét. Mint ahogy remélhetően mindenki más is, származására vagy korábbi befolyására tekintet nélkül.

2019. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek a jobberek, Jobberek, Jobboldaliak, jobberek


Mi a baj haver, beragadt a szalag? Komolyan nem tudsz anelkul elni,hogy az embereket altalanositanad? En pl nem vagyok jobb oldali, sem fideszes es megis mashogy velekedek a temarol mint az atlag baloldalai. Na ilyenkor mi van? Most melyik oldali vagyok?

2019. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is centrista vagyok... Attólmég nem teszek úgy, mintha nem lenne egy jobber, vagy ballibsi irányvonal.

De amúgy Te is átlag jobb és baloldali véleményekről beszélsz, úgyhogy elég nagy paradoxon ami írtál.

2019. febr. 26. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!