Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közmunkások a befizetett...

A közmunkások a befizetett adókból kapják a fizetésüket?

Figyelt kérdés
Amint én látom nem végeznek költség hatékony munkát
2019. febr. 25. 09:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem, az ő fizetésük a pénzfán terem.
2019. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Megint jön majd a szokásos a ,,közmunkások nem dolgoznak" kérdés. Leírtuk már számtalanszor, attól, mert nálatok lehet nem így van, máshol igenis rendes munkát végeznek, betonelemeket gyártanak, mezőgazdasági termelést végeznek, stb.
2019. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Miért, szerinted miből kapnák??
2019. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
De igen, dolgoznak, hasznos munkát végeznek, nem óbégatnak közben a gyakorin. A fizetésükből adót vonnak le, amiből a sok tetves gyakorizó lébecol
2019. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A versenyszférában nem úgy kell dolgozni ahogyan én látom őket dolgozni a mezőgazdaságban és építőiparban pedig be járom az országot a munkám miatt
2019. febr. 25. 10:07
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

"Amint én látom nem végeznek költség hatékony munkát"


Hétfő délelőtt 9:57-kor kérdést írogatsz ide nagy unalmadban. Szerintem te sem lehetsz valami költséghatékony. Lehet az vagy, csak én nem látom, hogy azt végeznél.

2019. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Annyi pénzért én sem csinálnék semmit, amennyit ők kapnak.
2019. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem nagyon nézzel szét, csak látsz párat, aki éppen ül. Attól, mert néhány helyen nem bírnak értelmes munkát adni nekik (ami nem a közmunkások, hanem a vezetőség hibája) még ne hidd azt, hogy az összes közmunkás nem dolgozik semmit, csak ül.
2019. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"A versenyszférában nem úgy kell dolgozni ahogyan én látom őket dolgozni "

- te valami ávós-utód felügyelő vagy, aki végigpásztázod a dolgozókat, hogy ki hogy dolgozik? És mennyit kapsz ezért az ADÓNKBÓL?

2019. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hajaj 6/6 pl. ma este indulok, utazok 275 km és ott meg le dolgozok kb. 10 órát éjjel az után tovább állok 105 km pihenek délelőtt éjszakára meg megint dolgozok, igaz egy gépen ülve aminek gyárilag nincsen fülkéje nem is szerelhető rá
2019. febr. 25. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!