Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyivel hátrányosabb az,...

Mennyivel hátrányosabb az, hogy Magyarországnak ma nem természetes határa van?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy korábban a Kárpátok vonala volt a határ. Ez stratégiailag nagyon jó volt, akar a svájci erőd

2019. febr. 25. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek igazából csak egy invázió esetén van jelentősége, szerencsére ilyesmi nem fenyeget
2019. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
100 éve kb semmi jelentősége, hogy hol van a határ. A háborúkat a már rakéták meg repülőgépek, drónok vívják amiknek már nem jelent akadályt egy hegy, folyó vagy óceán.
2019. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat befolyásol.
2019. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A határkerítés, a szöges dróttal együtt félelmet kelt az emberekben és az ország vadállományára is káros hatással van. A lebontását ezért kezdeményezik sokan, köztük rengeteg ellenzéki politikus.

"A HVG 2015. június 25-én arra hívta fel a közvélemény figyelmét, hogy környezetvédelmi szakemberek szerint a Kiskunsági Nemzeti Park igazgatása alá tartozó, Natura 2000-es területeken épülő határzár a vadállomány szabad mozgását akadályozni fogja és védett élőhelyeket vág ketté."

2019. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4


Mégis hogyan kelthet félelmet az emberekben a határzár? Szerintem az embercsempészeken kívül nem fél attól senki, mégis mi oka volna rá?

2019. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Miért, szerinted melyik határ természetes?
2019. febr. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Batu kánt sem sikerült megállítani
2019. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!