Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely csak nekem...

Karácsony Gergely csak nekem nagyon unszimpi?

Figyelt kérdés

Nem befolyásolni akarok senkit, csak a vélemények érdekelnek...

Sajnos úgy néz ki, hogy én nem tudok elmenni szavazni, mert még Tarlósnál is egy gerinctelenebb valakinek tartom, pedig nagyon ellenzéki vagyok.

Nem értem, hogy miért nem lehet egy normális embert is indítani.


2019. febr. 27. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Karácsony Gergelyre kell pedig szavazni, ha tetszik ha nem. Tarlósnak nem sok elképzelése van arról, hogy milyen egy modern európai város, meg is látszik. Puzsér pedig alkalmatlan lenne főpolgármesternek, maradjon annál, amihez ért, szerepeljen tévében, kritizáljon, zsűrizzen tehetségkutatókban, de ne akarjon főpolgármester lenni!
2019. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
71%

A lehetőségek közül szerintem ő a legjobb. Kicsit fülbemászó, de nem érzem gerinctelennek.

Te miért tartod annak?

2019. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Csak őt ne!!! Mert aztán KG-nek sok fogalma van a fővárosról... Ez is csak egy megélhetési politikus, mindegy neki, csak valamilyen pozícióba jusson már. Meg aztán sose bízzatok a politológusokban, az kábé olyan mint a szociológus...
2019. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szerintem meg ez egy rossz dilemma.

Ha két hazug tetü közül kell választani, az nem lehet más...

Olyan mint Hillary vs Donald. Csak tudnám miért alkúlt így. És sajnos Puszér sem egy Bernie.


Nincs olyan, hogy "kell" szavazni, van önbecsülésem.

Amiben Puzsérnak mindenképpen igaza van szerintem, az az hogy nem a narancs és a szegfű közül kell választani. Karácsony pedig egyértelműen a szegfűhöz tartozik, csak egy menekülési útvonal a Párbeszéd.

Az MSZP omladozik, a lehulló elemekből pedig próbálnak minél többet átmenteni ehhez a projekthez...

A baj csak az, hogy attól hogy Puzsér is ezt a dolgot hasonlóan látja és szerintem jól, még Ő sem lesz sokkal jobb alternatíva, annyira nem hogy rá szavazzak.


Egyébként Karácsony Zuglóban már rengetegett lopott és nagyon kártékony munkát végez.

2019. febr. 27. 11:09
 5/19 A kérdező kommentje:

#3. karácsony amúgy szociológus. :)

Szerintem ez nem feltétlenül gond.

2019. febr. 27. 11:11
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Tisztelt lepontozóim!

"Tarlósnak nem sok elképzelése van arról, hogy milyen egy modern európai város, meg is látszik."

Ha ezzel a gondolatommal nem értetek egyet, akkor várom a cáfolatotokat sok szeretettel. Lehet nem ismerem elég jól Budapestet és valójában egy nagyon jó, kerékpárosok és gyalogosok számára élhető nagyváros, tiszta levegővel, sok parkkal, sétálóutcával tele. Nyissátok fel a szemem, mert eddig nem vettem észre, hogy Tarlós milyen király főpolgármester valójában!

A válasz küldése gomb után tudok írni szöveges választ is, nem csak a piros gombot lehet nyomkodni. Bár mindenkinek megvannak a korlátai annak terén, hogy mennyire képes kifejezni önmagát.

2019. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Én csak szimplán úgy látom, hogy Zugló itt-ott kissé lepukkant és nem történik semmi. Alug újulnak meg utak, parkok, egyéb közterületek, de még a házak is talá lassabb ütembenn újulnak, mint máshol.



Mintha állna az élet Zuglóban.



De Tarlósnál még mindig jobb.

Tarlós jól indult, de....

2019. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Tarlósnak nem sok elképzelése van arról, hogy milyen egy modern európai város, meg is látszik."


Most akkor én felpontoztalak, de amúgy nem érdemes ezzel törődni...


Az egyik problémám, hogy szerintem Karácsonynak sincs. Nekem nagyon olyan embernek tűnik, hogy vaktában beszél mindenfélét, persze nem azon a szinten meg nt Horváth Csaba tette, de ez nem egy érv Grgő mellett...

A másik pedig, hogy az egész ember nem valódi. Szinte bármilyen alakot öltene azért cserébe, hogy kapjon valamit.

Rengeteg ígéretét eddig megszegte. 500 + millió forintot dobott ki Zuglóban, szerintem el is lopták, ahogy a Fidesz is tenné, de nincs rá bizonyítékom.


Ráadásul rendkívül hiteltelen és nincs benne annyi méltóság mint Vonában, hogy a pálya szélére vonuljon, legalább egy időre...

Megígérte, kijelentette, hogy Ő április 8. után igenis minisztetelnök lesz! Nem lett az. 3. lett, nem kevéssel.

2019. febr. 27. 11:29
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Csak neked.
2019. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem csak neked, egy vicc az a csávó. Már választáskor sem tűnt épp eszünek mikor azt mondta le fogja váltani Orbánt. :D Nem lehet valaki ennyire hülye, valszeg a Fidesz embere ő is, mint fizetett ellenzéki tag. Más magyarázat nem lehet rá.

Azt mondja hogy a liget epítését leallitja majd ha nyer. Persze.... Egy megkötött építkezési szerződést egy senki polgármester majd csakúgy felbonthat... :D Vicc ez az ember, nem szabad ilyenre szavazni.

2019. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!