Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti szavazók a...

A kormánypárti szavazók a plakát előtt is tudták ki az a juncker?

Figyelt kérdés
Nem hinném. Amúgy nem tökéletes de egy kiváló szakemberrol van szó, aki alatt Luxemburg meg gazdagabb lett.

2019. febr. 28. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

"Amúgy nem tökéletes de egy kiváló szakemberrol van szó, aki alatt Luxemburg meg gazdagabb lett.

"

TE tudod ki az a Juncker? Hogy valójában kicsoda, miket csinált, mit javasolt, tett, képviselt az elmúlt években, évtizedekben? Mert ebből a mondatból az látszik, hogy fogalmad sincsen róla.

2019. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Soros sem tökéletes, de Ő is egy kiváló szakember...

Róla sem tudták a magyarok 90%-a, hogy létezik, mielőtt jött a kampány, pedig volt a 14. leggazdagabb ember is a világon.


Úgyhogy ez igazából mind1, csinálhatnak bárkiből közellenséget.

2019. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Pont tegnap este gondolkodtam el rajta, hogy most hirtelen hogy elkezdte őt gyűlölni az összes fideszes. :D

Annyira abszurdak, szánalmasak és hihetetlen az egész helyzet, ahogy kiraknak eléjük egy célpontot, hogy most az a népellenség és akkor elkezdenek rá minden erejükkel fröcsögni, mert a Párt azt az utasítást adta.

Ha valaki azt mondja nekem a rendszerváltáskor, hogy itt ez lesz 2019-ben, akkor simán kiröhögtem volna. Most meg itt élünk Orwelliában és hergelik a népet Goldstein ellen.

2019. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én pl nem tudtam.
2019. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Tudtam. Azt nem tudtam, hogy róla is készült plakát :D

Sorost meg már kb. 15 évvel ezelőtt is tudtam, hogy ki.

2019. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Soros is jó ember pl. Látja mi zajlik itthon. Még adakozik
2019. febr. 28. 09:54
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos igen, volt luxemburgi miniszterelnök, az adócsalás intézményesítésének atya.
2019. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Hát maximum hallottak róla, de akkor még nem gyűlölték mert a nagyvezér nem mondta. :D


Szürreális az egész helyzet, az embereknek nem is kell megmagyarázni, hogy "mire készül" ennyi bőven elég hogy bekössék hozzá a migráns szót és gyűlöljenek. :D


És a legdurvább az egészben, hogy az EP-ben semmit sem tesznek ellene, vagy ha igen is, azt kimagyarázzák.


Jó úton haladunk afelé, hogy Orbán nemzetközileg is népszerű lesz ezzel a populista politikájával.

2019. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem tudta az emberek nagy része. Nagyon primitív szerintem, hogy megmondjak ki az aktuális ellenség és hirtelen mindenki utálja. Óvoda.
2019. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Miért ne tudták volna? Már évek óta tele van Junckerrel a magyar és a nemzetközi média is. Nem most bukkant fel.
2019. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!