Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik a kormányt gyalázó...

Azok akik a kormányt gyalázó és intézkedéseiről teljesen hazug, eltúlzott kérdésnek álcázott állításokat írják, ezt azért teszik, hogy hergeljék saját magukat és egy jót gyűlölködhessenek arctalanul közösen?

Figyelt kérdés
Vagy mire jó ez? Olyan gátlástalan hazugságokkal van tele némelyik kérdés, hogy szerintem az sem hiszi el aki írta, csak direkt azt akarja hogy mások is gyűlölkolödjenek így megpróbálja őket átverni. Ki mit gondol erről?

2019. márc. 5. 06:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Fáj ha valaki kritizálni meri a kormanyodat? Ha olyan jó lenne akkor nem kritizálnak.
2019. márc. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Gátlástalan? Linkelj már ide egyet, mert jelenleg itt te hazudst.
2019. márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Na linkelj már pár ilyen gátlástalwn hazugságot ami felér a kormánypropaganda hazugságokkal!
2019. márc. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
A "gátlástalanság" szóról pont nem a kormánykritika jut az eszembe, hanem a kormány. De valóban, kérlek írj példákat. Azt hiszem nem fogsz, mert te HISZEL bennük és tökmindegy, hogy ááááá mindegy.
2019. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Légyszives linkelj már belőlük, mert már ismerjük ezeket a fideszes sivalkodásokat és sosincs mögöttük semmi valóságtartalom. Várjuk a linkeket!
2019. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Itt én kérdezek.
2019. márc. 5. 09:39
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ez a kérdés is fideszes beégésbe fulladt. :DD
2019. márc. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Arrogáns vággyal kérdező. Látszik h nem lehet komolyan venni és csak bizonyított milyenek a kormánypárti szavazók.
2019. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
*bizonyitod
2019. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jujj de nevetséges fideszszavazó vagyok, aki még arrogáns is. És volt merszem megtanulni olvasni. Hajjaj. Például el tudom olvasni a szabályzatot amiben teljesen véletlenül ott van, hogy a kérdésekre válaszolni kell és nem újabb kérdéseket feltenni.
2019. márc. 5. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!