Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak van valami kényszerbe...

Orbánnak van valami kényszerbetegsége, hogy folyamatosan igazgatja a ruházatát?

Figyelt kérdés

[link]

Mire jó ez? Szorong?



2019. márc. 5. 09:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2019. márc. 5. 09:30
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem betegség lehet. Valahol olvastam hogy akkor viselkedik valaki így, ha minden téren kifelé másnak akar látszani mint aki valójában.
2019. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Állítólag a skizofréniájára szedett valamelyik gyógyszernek van ilyen kényszermozgásos mellékhatása (+ szájnyalogatás), de feltételezhető, hogy a golyóálló mellény viselése miatt is igazgatásra kényszerül.
2019. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Mert ha valaki meg az ing gombját igazgatja az is baj. Megmondom mi van. Az hogy ki van elem3zve egy ember minden mozdulata és valamibe bele kell kötni. Téged videóznának (ha bárki kíváncsi lenne rád) téged is kilehetne elemezni.
2019. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Érdekes, hogy rengeteg embert szoktak videózni és nem szoktak így viselkedni, mintha folyamatosan hangyák szaladgálnának a ruhájuk alatt.

2019. márc. 5. 09:39
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen zavarban van. Én is szoktam ilyeneket csinálni, nálam inkább a szemvakargatás figyelhető meg, amit egyébként Orbán is szokott (mondjuk én nem a középső ujjammal szoktam, mint Ő, ez így félreérthető mozdulat)! Baromira sokan vagyunk így, állítom a többségünknek van valami "hülyesége" ha zavarban van, félrenéznek, forgatják a szemeiket, vakarják az arcukat, fejüket, bajszukat, igazgatják magukon a ruhát stb. Pl. sokan ha az az elvárás, hogy álljon mozdulatlanul (Himnusz, Szózat alatt pl.) egyszerűen elveszti az uralmat a teste felett és elkezd dülöngélni. Ez például nagyon gyakori, érdemes megfigyelni a tömeget Himnusz alatt, miként viselkedik!
2019. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van. De kapaszkodj meg, mindenkinek vannak berögzült viselkedési mintái. Neked is. Legfeljebb nem veszed észre. Ez nem változtat azon, hogy milyen politikus.


Én például mindig ropogtatom az ízületeim (amit tudom, hogy baromira káros), vagy a poharat mindig úgy teszem le, hogy a füle felém nézzen. És még tucatnyi van, ami fel se tűnik a mindennapi életben.

2019. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ideggyógyszerek mellékhatása, nem tehet róla. Csak arról, hogy ilyen idegbetegséggel miniszterelnök.
2019. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A szerelés igazítás sima politikusi rutin. Sokat fényképezik, kamerázzák, a rendezvények hivatalos részein elvárt, hogy hozzák az üzleti elegancia szabályai szerinti megjelenést.

Az meg a kor divatja, hogy a politikusok jobban meg akarják mutatni az emberibb oldalukat is, egy laza focistával történő csevegés közben nem ciki a szerelés igazítás, úgy hogy tudja, hogy bármikor összefuthat komoly pozicióban levő emberrel, itt konkrétan az egyiptomi elnökkel fut össze.

2019. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez ilyen kis apró kényszer tevékenység. A legtobb embernek van ilyen.
2019. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!