Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyakorin siránkozó kormányfi...

A gyakorin siránkozó kormányfikázó provokátorok nem gondolják hogy abszolút férfiatlan, buta és gyáva viselkedes itt gyülölködni reggetől estig?

Figyelt kérdés
Mert én példaul soha nem szavaznék normál esetben a Fideszre de ahogy itt viselkednek páran, hát az lassan szimpatikusabbá teszi a kormányt mint az ellenzéket. És ez így azért nem az a hatás amiben reménykednek szerintem

2019. márc. 5. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Az is lehet hogy ők amúgy fideszes bértolnokok és pont ezért csinálják hogy egy kételkedőben felmerüljön az ami benned.


Lehet hogy ostoba összeesküvésnek hangzik de ha reálisan belegondolsz van értelme nemde?

2019. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem lehetetlen. Erre már én is gondoltam.
2019. márc. 5. 12:51
 3/20 LazyJones ***** válasza:
92%

" Mert én példaul soha nem szavaznék normál esetben a Fideszre..."


Aki soha nem szavazna a fideszre, az soha nem fog szavazni a fideszre. Kamupártra szavaz, kis pártra szavaz, nem megy el szavazni. De soha nem szavaz a fideszre. Aki a fideszre szavaz, az fideszes. Hogy hőbörgő vagy támogató, az tök mindegy.

2019. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Vannak női "fikázók" is, ők biztos, hogy férfiatlanok :)


Amiért örülök a kérdésnek:

A kormánytól és a kormánypártiaktól azt látom, mint régen a youtube videósoktól: Elkezdték a videózást, utána sértődötten tapasztalták, hogy nem mindenki ugrálja őket körbe lelkendezve, dícsérve, hanem bizony vannak kritikák is. A nebántsvirág youtube videósoknak kellett sok év, mire rájöttek, hogy a kritika normális. Aki nem tudja elviselni a kritikákat, az maradjon átlag kisember. Ne készítsen videókat a youtube-ra és ne álljon politikusnak (vagy vazallusának).


A kritika nem mindegy, milyen. Ha csak "szar", vagy "k.anyád" szintű, az valóban minősíthetetlen. De akik meg tudnak fogalmazni egy értelmes kritikát, le tudják írni az okokat, azokra érdemes hallgatni.

2019. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 tgt ***** válasza:
91%
A gyakorin sorosozó – migránsozó, ellenzéket fikázó Fidesz propagandisták nem gondolják hogy abszolút férfiatlan, buta és gyáva viselkedes itt gyülölködni reggetől estig?
2019. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Elég máshogy értelmezed a gyávaságot...
2019. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jones válasza például Rákosi szlogenje. Aki nincs velünk az ellenünk van. Ergo aki nem utálja a Fideszt az Fideszes. Na éppen emiatt a hozzáállás miatt tettem fel ezt a kérdést.
2019. márc. 5. 13:42
 8/20 A kérdező kommentje:
Férfias szót itt most mint a bátor harcos szinonimájaként használtam. Természetesen nemtől függetlenül gusztustalan az alamuszi viselkedés.
2019. márc. 5. 13:44
 9/20 A kérdező kommentje:
Annak a hozzászólnak pedig aki a sorosozást írta, üzenem, hogy azon is joggal lehet háborogni igen, de most nem ez volt a kérdés.
2019. márc. 5. 13:46
 10/20 LazyJones ***** válasza:
97%
Jones válasza realista, te meg nem.nézel tükörbe. Senki nem kötelez választásra. N.csak a két nagy oldal van. Ezer meg egy lehetősége van mindenkinek harmadik megoldást választani; ha nem teszed, nem akarod. Ha számodra a fidesz a legjobb választás, akármiért is, akkor fideszes vagy - tetszik vagy sem, aláírod, hogy neked a fidesz jelenleg a legjobb.
2019. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!