Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarokat mikor fogja érdekel...

Magyarokat mikor fogja érdekelni a korrupció, a borzalmas egészségügy, a borzalmas nyugdíjak, a lepusztult utak és épületek?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy nem egy putris balkáni népnek kellene lennünk, de úgy tünik hogy ezzel egyedül vagyok.....
2019. márc. 5. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
A magyarokat csak az érdekli, hogy nemzetállam lehessünk. Aminek meg is adja az illúzióját a kormány, pedig rohadtul nem vagyunk az.
2019. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Azt nem mondanám, hogy egyedül vagy, de valóban eléggé kevesen vagyunk. Nagyanyám képes elmenni egyik boltból a másikba, mert ott 7 forinttal olcsóbb a tejföl és közben élteti Orbánt, mert milyen nagy jólétet hozott a magyaroknak. Szerinted?
2019. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Pár hete jártam Salgótarjánban úgy 15 év után először és olyan 4-5 óra ottlét után már rendesen fel akartam vágni az ereimet, olyan hatást gyakorolt rám a város.

Olyan a hely baxki, hogy egy minimális CGI segítségével simán le lehetne forgatni a Silent Hill, a Gorky 17 vagy a Metro sorozat legújabb epizódját és ilyen körülmények között kajak élnek emberek Magyarországon és nem is különösebben zavarja őket. Kész vagyok.

2019. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Érdekel ez sok embert pedig.
2019. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Melyik volt keleti blokk országhoz képest érzed ezt a hatalmas lemaradást?

Esetleg ha megnézed évente hogy alakult a GDP vagy épp az államháztartási hiány akkor mégis mikor is maradtunk le?


Biztos, hogy lehetne jobban is de azért látni kéne, hogy van fejlődés és bárki is lenne kormányon nem lehetne egyik napról a másikra utolérni a fejlett nyugatot.(pl egészségügy hogy lenne olyan mint nyugaton amikor bár gdp arányosan kb. ugyanannyit költünk, mint nyugat de ez nominálisan 4-5-ször kevesebb) Ezt kéne már felfogni, hogy a sok sírás rívás helyett le kéne szegni a fejet és dolgozni nem állandóan másokat hibáztatni azért ami van.

2019. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

A vezér szerint rendben van minden és még brusszeltol is megvéd minket.


Szerintem nincs rendben nagyon sok minden így én egy soros parti ballib vagyok pedig a jobbikkal szimpatizalok.

Amíg a nép ilyen megvezethető agymosott lesz addig nem lesz változás

2019. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

A magyarokat érdeklik ezek.

Pontosan ezért lett elzavarva a ballib kormányzat 2010-ben és nem is lettek visszaválasztva azóta sem. Mert a magyarok tudják, hogy ők semmit nem tettek ezen ügyekben csak rontottak, most meg lassan ugyan, de minden fejlődik.

2019. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A logikus válaszokat te is kikövetkeztethetted volna.


Magyarokat mikor fogja érdekelni a korrupció?

Majd ha a saját bőrükön érzik.


A borzalmas egészségügy?

Majd ha betegek lesznek.


A borzalmas nyugdíjak?

Majd ha nyugdíjasok lesznek.


A lepusztult utak és épületek?

Ha rossz úton kell menniük, vagy egy épületben a fejükre esik a mennyezet.

2019. márc. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem érdekli ez az embereket. Engem is érdekel pedig fideszes vagyok. De van annyi eszem hogy tudjam lépésről lépésre lehet csak haladni.

Ahhoz hogy tudjunk tánogatni, fejleszteni olyan szektorokat amik nem hoznak pénzt, pl egészsegügy, oktatás, városszépítés, előbb elő kell állítani hozzá egy stabil gazdaságot ami termeli a pénzt. Pl a sokaknak nem tetsző gyárakat kell felépíteni...és igen bizonyos értlemben összeszerelüzemnek kell lenni egy ideig, hogy ledolgozhassuk a lemaradást és aztán így osszeszedett pénzből lehessen majd ennél magasabb célokért küzdeni. Sajnos Magyaroszágnak volt töb mint 40 esztendő kommunizmusa... ahol szó szerint tönkrement a gazdaság. Nyugat ezzel szemben fejlődött. Hogy gondolhatja valaki hogy utol tudnánk őket érni ? Ehhez legalább még 20-30 év szükséges.

2019. márc. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!