Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor miért van, az, hogy ha...

Akkor miért van, az, hogy ha valaki panaszkodik az albérletárakért, akkor miért írják oda, tanulni kellett volna értelmeset is, akkor a lakosság pláne a fiatalok mit csináljanak akik pl. : tanárok, pékek, ápolók stb?

Figyelt kérdés

Az átlagmunkák képviselői mit csináljanak, nem értik meg nem lehet mindenki programozó, mérnök, orvos ,jogász stb..

Meg a másik, az nem érdemli a megélhetést, akinek nincs esze továbbtanulni, de tisztességesen még ,ha egy gyorsétteremben dolgozik is, de nem a bűnözésből él.


Meg nem mindenki lehet jó maszek szakmunkás.


2019. márc. 7. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem érted. Itt csak a politikusok a jófiúk mert ők milliárdokat lopnak el úgy hogy egészen pontosan 0 hasznot hajtanak közben (és legtöbbnek nincs diplomája vagy másolta mint Schmitt Pál), aki tisztességesen dolgozik az rohadjon meg, természetesen ő a hibás azért hogy nincs megbecsülve a nehéz fizikai munkája.

Arra mondjuk tök őszintén kíváncsi lennék hogy a sok irodista majom mit szólna ha minden pék, hentes, ápoló, utcaseprő, buszvezető, rendőr, villanyszerelő stb. eltűnne, 24 óra alatt világvége lenne. Mert az olyan természetes hogy vannak és ők dolgoznak azért hogy a milliomosoknak jó legyen, de közben ahelyett hogy elismernék, megbecsülnék és megköszönnék a munkájukat inkább rugdossák, köpködik őket meg szedik el a maradék kevés pénzüket is. Bezzeg hogy Mészáros Lőrinc 0 munkával 300 milliárd(!) ft-ot lopott össze, azt megmagyarázzák hogy miért is jó meg tisztességes...

2019. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak nem értem egyből támadják a tanárokat, óvónőket is, jaj hát váltani kéne ,ha rossz a fizetés, de könyörgöm ,ha mindenki vált pl.: tűzoltó ,rendőr akkor mi lesz a közbiztonsággal, mi lesz ,hogy ha bajuk lesz?
2019. márc. 7. 12:41
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Az átlagmunkák képviselőire tojnak rá. A legtöbb ilyen okoskodó alapból csak beleült a jóba tapasztalataim szerint. Egyik nagyokos akivel élőben beszéltem erről a témáról csak azt felejti el mindig megemlíteni, hogy szószerint a jelenlegi munkahelyére nem vettek fel senkit se, míg el nem végezte a főiskolát.

Az ilyenek szoktak még ugyanazzal az okosággal jönni, hogy miért nem költöznek oda az emberek, ahol van munka.

2019. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akik ilyeneket mondanak debilek. Minden munka értékes, minden munkáért jár a normális fizetés.
2019. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért szidalmazzák itt az oldalon azokat akik árufeltöltők, vagy egyéb kétkezi munkások, pl.: segédmunkások. Nekem van olyan ismerősöm, aki elment dolgozni segédmunkásnak suli után és mai napig megszólják, a szülei is lenézik, de könyörgöm itt mindenkire szükség van, minden emberre ki építi ezt az országot.
2019. márc. 12. 17:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg a kedvencem, akik itt szidják az árufeltöltőt meg a buszsofőrt, azok általában olyan emberek, akiket a focisták, modellek, rapperek meg egyéb ingyenélő és ténylegesen haszontalan dolgot végző rétegek pofátlan mennyiségű vagyona viszont nem szokott zavarni, sőt a róluk szóló bulvár "hírekre" csöpögtetik a nyáluk.
2019. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

En egy bufeszakrol váltottam epitoipari okjre, igaz nem akarok benne életem végéig dolgozni de jelenleg tanulokent kapok atlag feletti fizetest itt Pesten.


Es barki meg tudja csinálni.


Aki szeretetből lesz ápoló tanár stb az fogadja el hogy kevesebb penzt keres. Ha többet akar akkor kapitalista munkat kell végeznie

2019. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyomorekok. Nekem is IT diplomám van, mégsem arra verem ki a tükör előtt. Az ilyenek álomvilágban élnek.
2019. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvencem a "miért nem tanult tovább", a "ha annyira rossz, lehet váltani", és az ultimate kedvenc a "ha van papíron, tudsz vállalkozni. Vállalkozz és akkor magadnak dolgozol".

Kíváncsi lennék mi lenne, ha közölné a 150 ezerért robotoló mentős vagy ápoló, hogy "kapjátok be, akkor váltok". Vagy épp a szemétszállító. Vagy a pék, az óvónő, a dajka, a tanító, a tanár, a tűzoltó, stb. Ők nem tudnak vállalkozni. De váltani igen.

Na és azután mi lenne? Ilyenkor mondja valaki, hogy "mindenki annyit ér, amennyije van", meg "lehet váltani, miért nem tanult tovább".

2019. márc. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem erre azt szokták írni ,nem baj ,majd megcsinálja más a mentős, tűzoltó munkáját majd a pakisztáni, majd pék helyett lesz albán pék stb.... Meg ,hogy úgy se fog váltani mindenki, aki normálisan akar élni az infos vagy mérnök legyen a többi a társadalom 95%-a le van tojva. Az 5%ék érdemli csak a tisztes megélhetést.
2019. márc. 14. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!