Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várja el sok orvos...

Miért várja el sok orvos Magyarországon a hálapénzt?

Figyelt kérdés

[link]


Már a kormányzatnak sem tetszik és valóban inkább azok az orvosok kapják, akik nincsenek rászorulva. Nem helyes h pénzért valaki elsőbbséget élvez a másikkal szemben.



2019. márc. 7. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Talán azért, mert szeretik a pénzt.
2019. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert ez itt a balkán, itt ilyen szar az egészségügy. Meg ahogy mondod, azok az orvosok kapják, akik egyébként is gazdagok. Van egy vastag rétege az orvosoknak akik kifejezetten szegények, és vannak az orvosbárók iszonyú sok hálapénzzel. Erre az országra egyébként is jellemző, hogy minden pénz kevés ember kezében összpontosul, és így a legtöbb ember csóró. Ez egy ilyen hely amúgy is.
2019. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
10-ből 1 orvos aki nem a pénzre megy rá...
2019. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert nincsenek megfizetve.
2019. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sok ilyen orvosbáró van, akit úgy kitömnek hálapénzzel, hogy egy nyugati orvos megirigyelné. Van egy bőrgyógyász, önk. képviselő a városunkban, akinek a tavalyi évben 1,2 milliárddal(!) nőtt a vagyona, miközben az össz fizetése nem éri el az egymillió forintot.
2019. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Mert büdös a szájuk és kell pénz tictacra
2019. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Mert potyalesők. Én mondjuk mindet úgy vágnám ki az országból, hogy a lábuk nem érné a fődet.
2019. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha eleve felkínálja ne kik boldog-boldogtalan... Mit várunk. "Könnyű Katót táncba vinni, ha van kedve rája, de biza Kalit nem volt könnyű, csak ha az a szörnyeteg megengedte."
2019. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 mindentudó99 ***** válasza:
Én is szoktam adni. Nem akarok hónapokat várni egy vizsgálatra hátha addig felfordulok. Ennyi.
2019. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Én se turkálnék a belei közt senkinek havi 200 nettóért. Inkább az orvosokat kéne megfizetni megfelelően, nem a kormányszóvivő, államtitkár, vő, csicska, Mészáros stb....
2019. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!