Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell ennyire hírdetni a...

Miért kell ennyire hírdetni a migr-k támadnak kampányt, hogy nem engedi lejátszani a videán a filmeket, amíg vegig nam halgatod a reklámjukat, amit már a "nagy kampányban" az egesz ország halgatott?

Figyelt kérdés

kisse elég méltatlan egy kormányhoz, hogy komcsikhoz méltó 'kötelező végighallgatni ' propaganda reklámokkal kell reklámoznia?


Nem ertem, miért kell ilyen piti reklámmal magukat Égertni?


2019. márc. 10. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ezek az oldalak a hirdetésekből élnek, ha nem lenne kormány reklám biztos lenne valamilyen hogyan növeld a péniszedet, hogyan fogyy le stb reklám helyette szóval tökmindegy
2019. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mindegy,mert ez nem egy nemzeti kormányhoz méltó hírdetési mód!
2019. márc. 10. 23:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez olyan ,mintha egy komoly ,befutott orvos komoly presztízzsel kiállna az utcasarokra magát hírdetni.
2019. márc. 10. 23:59
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Tehát te azon hőbörögsz hogy nem tudod nyugodtan nézni a másoktól ellopott szellemi terméket, jelen esetben egy illegálisan feltöltött filmet, amiért lókukit sem fizettél? Tényleg rohadt hiteles a kérdesed ezekután.
2019. márc. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha igazad van és nem legálisan feltöltött filmek elé rakja a kormány a reklámját,az még érdekesebb!!
2019. márc. 11. 09:37
 6/10 anonim ***** válasza:
A kormány a weboldallal köt szerződést. És maga az oldal nem csak lopott filmekből áll. Így az érvelésed csusztatás.
2019. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 Igen,ez nagyon jó kibúvó .
2019. márc. 11. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem kibúvó, hanem tény. A te szokasod a csusztatás ...
2019. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én egy filmet láttam, amiben a videán ez szerepelt többször is, nem tudom, hogy milyen szerződéseik vannak, de nem is nagyon erdekel, nem csúsztattam, mert nem ismerem a részleteket, Én is csak a tényt közöltem! De kíváncsi lennék más véleményére is, nem csak a tiedre!
2019. márc. 12. 22:27
 10/10 Pep e válasza:

Nem. Ha a komcsiknak lenne egy üzenete, az is ilyen formán jelenne meg.

Jelen esetben, aki nem néz tévét, ott lemarad erről az üzenetről.

Ez viszont a mi pénzünkből született, illendő végig nézni. :)

2019. márc. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!