Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai liberálisok miért...

A mai liberálisok miért beszélnek sokszor úgy mintha gyűlölnék a családot, gyerekeket, hazát, régi nagy hősöket, és bárkit akire büszke lehet a haza, legyen az egy nagy államférfi, sportoló, háborús hős vagy bárki?

Figyelt kérdés

Mi bajuk van ezekkel? Tényleg ennyire fáj nekik ha valaki nem csak ezt a hedonista, önző, élj manák, ne érdekeljenek mások, de azért ha a másiknak egy gyufadzállal több van már szidd mint a bokrot szemléletmódot követi?


Direkt hangsúlyoztam ki, hogy a mai liberálisok. Mert pl én is liberális vagyok csak a klasszikus liberalizmusban hiszek. És azzal teljesen összeegyeztethetlen ez a mai viselkedés.



2019. márc. 11. 07:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%

Mert gyűlölik a családot, gyerekeket, hazát, régi nagy hősöket, és bárkit akire büszke lehet a haza, legyen az egy nagy államférfi, sportoló, háborús hős vagy bárki.

Ezzel mossa az agyukat a média.

2019. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Mert őket ez nem érdekli vannak a saját sötét kis világukban. Aki másképp gondolkodik az mindjárt hülye számukra...
2019. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyet nem tapasztaltam.
2019. márc. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Örülj neki!
2019. márc. 11. 08:04
 5/20 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
87%
Tudnál mutatni pár példát? Ha ez ilyen általános, akkor biztos könnyedén be tudsz linkelni többet is.
2019. márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 LazyJones ***** válasza:
89%
A fideszesek miért beszélnek úgy, mintha a liberálisok egy homogén massza lenne, és miért állítanak maximum a szélsőségesekre jellemző baromságokat be úgy, mintha általános liberális nézőpont lenne? Ja, tudom. Narancs agymosás, mesék nélkül nem működik.
2019. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

A fent vázolt dolgokat csak a hazug Fidesz-média akarja elhitetni az emberekkel.

Ezzel szemben a liberálisok valójában abban hisznek, hogy a társadalmi egyenlőtlenségeket igyekezni kell kisimítani, az elesetteknek pedig segítő kezet nyújtani. A tehetősebbek igenis adjanak be többet a közösbe. Ez nem büntetés, hanem szolidaritás. Akinek több van, annak kevésbé fáj, amit be kell adnia. A másik fontos dolog a szabadság. Szabadság olyan értelemben, hogy magad irányíthasd az életedet. Az államnak NEM szabad mélyen beleszólni az ember mindennapi életébe! A család és a haza fontos, de nehogy már az állam mondja meg, hogy ki mikor és hány gyereket szüljön! Az ominózus boltzár is egy szükségtelen szabadságkorlátozó törvény volt. Na a liberálisoknál ezek NEM férnek bele!

Ezen kívül mindenkit a tettei alapján kell megítélni. És ha egy politikus korrupt és pénzéhes, azt nyugodtan lehet útálni emiatt.

2019. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy te klasszikus liberális, fijjam. Te csak egy gyűlölködő, begyepesedett troglodita vagy, semmi közöd a liberálisokhoz.
2019. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes elnézni ezt a sok köpdőső válaszolót, akik úgy viselkednek mintha a Fideszesek bolondok lennének. Pont ezekről is beszéltem részben. Kis röhögnivaló proletárbanda!!!
2019. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Gratulálok, már a kérdés is hazugság. Büszke lehetsz magadra.
2019. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!