Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek nem veszik...

Az ellenzékiek nem veszik észre hogy a Fidesszel szemben csak egy egységes, magy támogatottságot élvező pártnak van esélye?

Figyelt kérdés
Az összefogás egy nagy nulla, az ellenzéki vezetők szalonképtelenek. Egy uj, egységes es eros pártot kene a népnek támogatni, nem összelegózni a legkevésbé alkalmatlanabbakat egy düledező párt halmazból. Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogyan lehet az MSZPnek es társainak egymillió feletti szavazótábora?!
2019. márc. 12. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Igen és ha összeállnak akkor azt mondja a Fidesz hogy a szélsőjobb a baloldallal elvtelen alkut kötött a hatalomért, ha pedig külön indulnak akkor pedig azt hogy ezek még megegyezni sem tudnak hogy tudnának közösen kormányozni?

Na melyik a jobb?

2019. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a jobb hogy lesöprik magukat az asztalról a választóik pedig keresnek értelmezhető es értékelhető pártot mert ezek nem azok
2019. márc. 12. 09:10
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem rosszul látod! Az a mit szalonképtelennek nevezel, az nagyon is jó! Akár a viselkedésre, akár a nagyon eltérő elvek együttműködésére érted!


Innen üzenem O1G-nek: amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten! Lesz ez még szalon-képtelenebb is!

2019. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2019. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Van egy értelmezhető és értékelhető párt, úgy hívják, hogy fidesz. Tudják ezt a választók is. Az ellenzék meg úgy hülye szavazóstól mindenestül, ahogy van, megérdemlik egymást.
2019. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Persze, hogy nagy nulla. Le kellett volna mondaniuk, ahogy tette Vona, de nincs annyi tartasuk.. egyertelmu, hogy ugyanolyan penz es hatalomehesek, mint a Fidesz, csak ballib leven, meg rosszabb. A Jobbik a legnagyobb hazaarulo azzal amit tett, a tobbiek csak a szokasos sz@rkeverok. De ok is a rendszer resze, ha ok nem lennenek, a Fidesz nem nsert volna.. raadasul a "tulora torvenykor" ott komediaztak az MTV szekhaz elott, de amikor a kepviselok fizetesemeleserol volt hir, nem emlekszem, hogy tuntettek volna ellene a Kossuth teren.


Raadasul ez az egesz O1G-s poenkodas csak egy gyermeteg vicc.. ezt az ellenzeket nem lehet komolyan venni.. szomoru, higy van aki eueket tamogatja.

2019. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként van abban logika amit írtál,csak a helyzet az,hogy a mostani úgynevezett ellenzéki pártok még egy jó ideig szeretnének nagyon jól megélni ebből a politikai nulla teljesítményből. Tehát nekik abszolút nem érdekük az, hogy az ellenzéki oldalon legyen egy olyan erő, amely komolyan fel tudná venni a versenyt a Fidesszel: ugy értem, önmagukat nem szeretnék lecserélni másra, ez a legnagyobb önzőség, amit az ellenzéki oldalon a politikában meg lehet valósítani. A Fidesz persze jót röhög magában, meg én is, mint Fidesz szavazó , mert önmaguk csapdájába estek az ellenzéki oldalon: kell a lóvé, leváltani viszont így nem tudják a Fideszt. És ezt ők is pontosan tudják, ezért írtam, hogy a legnagyobb aljasság az, hogy ennek tudatában gyakorlatilag hülyítik a saját szavazóikat.
2019. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
09:10 ezért remelem hogy a magadfajtak soha jem lesznek többségben .!
2019. márc. 12. 10:52
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Itt az a baj, hogy egyszerűen a társadalomnak nincs igénye nyugat mintájú politikai berendezkedésre. Persze azt a szintű jólétet mindenki szeretné, de az odavezető utat senki sem szeretné megtenni. Nem hiába képvisel Orbán ilyen politikai attitűdöt, azért, mert erre van igény.


Ha valaki a felszínt egy kicsit megkapargatja az láthatja, hogy Orbán és sleppje csak egy tünet, méghozzá a társadalom mentális állapotának tünete. Egyszerűen a jelenlegi társadalom egy nyugat mintájú politikai berendezkedésre alkalmatlan.

2019. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Nyugat nyugat... nem.. nincs szukseg agyatlan liberalizmusra, korrupcio meg ott is van.. az, hogy nincs mg, az nem csak a Fidesz hibaja, hanem az elode(is), mert unios feltetel volt a leepitese(mint felvideken a gyarak lenullazasa). Es ezt tudod miert kellett? Mert ide tenyleg rosszabb minosegu aru jon, erre rengeteg tanulmany ramutatott, te is biztos olvastad. Errol viszont nem a Fidesz es nem a tarsadalom tehet, hanem akik ilyen felteteleket elfogadtak. Sz@rok en a francia borra, holland tejre meg a spanyol almara, olasz szelidegesztenyere amikor egy kalap sz@rt nem er. Ahhoz tul kicsi es tul sokat megelt orszag vagyunk, hogy nyugat lehessunk. Nem tudunk nyugat lenni es soha nem is leszunk, ez egy naiv alom. Nezd meg a kornyezo orszagokat, foleg felettunk, alattunk es jobbra mellettunk... ok is a fejlett nyugat es csak Mo egy rakat okadek? Noj mar fel. Ezt csak az ellenzek szajkozza ossze vissza, higy nyugat igy, nyugat ugy.. meg europai egyesult allamok.. ezert nulla az ellenzek.


Masreszt igazad van, a tarsadalom nagyresze is hulladek es nem eleg erett ahhoz, hogy beleszoljon a politikaba. Csak par pelda: Ervenytelen szavazas nepszabazason(nem rajzszakkor), "nem szulok gyereket, mert jogom van hozza", O1G-s firkak es fb profilkep.. komolyan, mint a dedoban.


Es most par dolgot felsoroltam amiert a Fidesz van hatalmon es ezek kozott egyikben sem dicsertem, vagy mondtam, hogy jo.

2019. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!