Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a hülyeség? Ha részben...

Mi ez a hülyeség? Ha részben német egyetem lesz a CEU annak semmi köze ahhoz, hogy Orbán elüldözte vagy el akarja-e üldözni, nem?

Figyelt kérdés

[link]


A CEU ezt eddig is megléphette volna Weber nélkül, dehát a CEU eddig ameriaki egyetmem volt. Vagy a KEE lesz csak német és tudlajdonképpen a magyar-usa helyett lesz egy USA egyetem Bécsben és egy magyar-német itton? A szakok számát meg feltornázzák a magyar részen német pénzből?


Ezt nem Orbán oldotta meg, ha így lesz, hanem Weber. Orbán miféle feltételt teljesít ennek fényében? Ő semmit nem csinál.



2019. márc. 13. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Akkor is úgy lesz lehozva, hogy Orbán oldotta meg a propaganda miatt.
2019. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mindegy hogy itt hogy hozza le, de Webert nem értem, hogy ad egy feltételt és ő maga oldja meg látszólag.
2019. márc. 13. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már linkelgeted legalább elolvashatnád a cikket, pontosan le van benne írva, hogy miért jó ez Weber-nek.
2019. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Weber semmit sem oldott meg, a CEU Bécsbe működik. Egy egyetem sokféle képzést ad és sokféle módon, semmi meglepő, hogy egyes részei meg itthon is működnek. Sok más magyar egyetem csinálja hasonlóan.

A CEU-t Orbán üldözte el, ezen sem külföldi politikusok látogatása, sem bárki bármiféle sajtótájékoztatása nem változtat.

2019. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!