Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mindenki munkakerü...

Szerintetek mindenki munkakerülő és liberális, aki nem fideszes?

Figyelt kérdés
Az összes fideszes ismerősöm aki lát vagy találkozik egy nem fideszessel egyből az ilyen hasonló megjegyzések jönnek mint a libsi, munkakerülő, nyavajgó, stb. A mai fideszes szavazók olyanok, mint régen a jobbikosok mikor a szélsőjobbot képviselte.

2019. márc. 13. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok liberális.Kommunista vagyok.
2019. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Miért, mit mondjak arra, aki támadja a családi adókedvezményt?
2019. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Kedves előző, ne mondjál semmit, inkább maradj csöndben, mindenkinek jobb lesz :D
2019. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Miért, mit mondjak arra, aki támadja a családi adókedvezményt?"


Mondjuk azt,hogy adóelkerülő.

2019. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mindentudó99 ***** válasza:
41%
Na megjött a gyerekgyűlölö 61%-os is. Irigyl8 ha másnak 1 forintal több van.
2019. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem már lassan szektaba illő, amit a Fidesz és a fidesz szavazòk művelnek.
2019. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Többet dolgozok, mint egy átlag fideszes, az is biztos. Szoftverfejlesztőként igaz, hogy kötetlen munkaidőben (közben eszek, megnézek 1-1 filmet, néha olvasgatok, vagy ide-oda írok, mint ide), de nagyjából egész nap dolgozok. Folyamatosan jönnek a projektmunkák, most már sok jön külföldi megrendelőktől is. Valamikor egész éjjel fent kell maradnom, ha egy olyan országban lévő cégnek kell a gépein elvégezni telepítéseket, fejlesztéseket, amelyik kb. a Föld túloldalán van.

Ami a konfliktust adja, hogy a feladataimat leginkább távmunkában végzem. Fideszes szomszédom mit lát? Azt, hogy itthon vagyok és mégis tele vagyok pénzzel és hol ezt rendelek, hol azt, hol ide utazok, hol oda. Múltkor a fülembe jutott, hogy már fel akart jelenteni emiatt, mert biztosan valamit bűnözök, mert az hogy lehet, hogy otthon vagyok és akkor mégis miből van pénzem?

De mivel itthonról dolgozok, én látom, hogy szinte egész nap otthon vannak ezek is, pedig nem vállalkozók, mint én. Azt hiszem, hogy az egyik éppen munkanélküli. Ennyit erről.

2019. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó,te jó ég:d


Mekkora kretének vannak:)


Igen,általában mindig az csodálkozik ezen,aki az államtól amúgy 3-4 jogcímen kap valamilyen juttatást.

2019. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!