Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keresztény értékrend és a...

A keresztény értékrend és a jobboldaliság hogy fér össze?

Figyelt kérdés

Az Úr Jézus azt mondta h segíts a bajba jutottakon, elesetteken. Ha segítesz rajtuk, olyan mintha rajtam, isten fián segítenél.

Tehát a menekulteken segíteni kell és a jobboldaliak éppen megtagadják. Még a baloldali liberalisak meg jobban segítenek.



2019. márc. 13. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Úgy, hogy a ma magyarországon magukat jobboldalinak nevezők, baloldaliak, nagyrészt kádáristák, akiknek a keresztény értékrendhez annyi közük van, mint a jobboldalisághoz: reklám.
2019. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

"Tehát a menekulteken segíteni kell"


Ezeknek? [link]

2019. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Hát ez jó kérdés!

Én Jehova tanúja voltam, és gyorsan végig gondoltam a bibliai hátteret.

Itt, ebben az esetben, a biblia tanítása szembemegy a józan ésszel!

2019. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy 1945-ig is tökéletesen összefért, ugyanúgy összefér most is. Az olasz maffiánál is összefér, őket sem zavarja a tömegmészárlásokba forduló leszámolásokban, hogy micsoda nagy keresztények.
2019. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

nem unod még ezt a kérdést? Már kaptál rá választ eleget!

"A jobboldaliság és a kereszténység hogyan fér meg egymás mellett?

Az Úr Jézus azt mondta segítsünk a bajba jutottakon elesetteken.

Tehát ha van egy bevándorló aki bajban van Jézus tanításait szerint segíteni kell rajta. Viszont a jobboldali politika hiába keresztény nem így áll hozzá.

márc. 9. 21:55"

2019. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Unalmas már ez a migrácslover duma. :D

Segíts akkor nekik!

2019. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lux morulus ***** válasza:
54%
Az ilyen tökfejek miatt van veszélyben Európa. Jézusba több karakánság szorult, mint belétek, mert szó szerint kiverte a kereskedőket a templomból. Az, hogy segíts, nem azt jelenti, hogy hagyd magad palira venni.
2019. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Számomra mindig is visszás volt a magyar identitás és a kereszténység. A menekült kérdés csak egy a sok közül, ahol összeférhetetlenség van. Ebben az a legjobb, hogyha megkérdezem a vallásos ismerőseimet, hogy miért gondolkodnak radikálisan(nem feltétlenül ezzel a témával kapcsolatban), ha még a pápa is elmondja, hogy mi a helyes és mi nem, arra az a válaszuk 90%-ban, hogy: "Hát igen, nem is nagyon kedveljük ezt a pápát"

Sajnos a Bibliát nem igazítják sosem a jelen korhoz, emiatt mindenki kénye kedve szerint értelmezi...

2019. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Sajnos a Bibliát nem igazítják sosem a jelen korhoz, emiatt mindenki kénye kedve szerint értelmezi..."

Aha. Írják át mint Mark Twain műveit a néger rabszolgákról, vagy az Otellót, mert nem elég "felvilágosul"t, "liberális"?

A Biblia nem egy regény vagy opera, hogy nekiülsz és beleírsz ezt-azt, mert neked nem tetszik.

2019. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Pont ezért írtam hogy veszélyes ha mindenki úgy értelmezi ahogy akarja.
2019. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!