Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek is hiányzik a régi...

Nektek is hiányzik a régi Jobbik? Miért nem maradt fent?

Figyelt kérdés

Tehát az a Jobbik, aki nem "cukiság-kampányt" folytat, hanem cakkumpakk kimondja, hogy mik a problémák, és miket kell lépni rájuk.


Az a Jobbik aki kilépne az EU-ból, megvédi az arabokat és a perzsákat a zsidókkal és az amerikai fundi keresztényekkel szemben, a magyar muszlimokat a hitgyülisekkel szemben, aki kimondja, hogy van cigánybűnözés, aki el akarja törölni a Neoliberalizmust, és nyíltan barátja a keleti országoknak.



2019. márc. 14. 14:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Nagy úr a pénz.. sajnos ezért cserébe teljesen kifordultak magukból és ez a vonat 1 irányú.
2019. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Jobban mint a mostani.
2019. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem igazán. Én örülök, hogy mérsékelődtek, pedig a szimpatizánsuk voltam már akkor is amikor még ezerrel nácizták őket. Amit hiányolok a mostani Jobbikból az az, hogy felhívják a figyelmet a cigánykérdésre, de biztos vagyok benne, hogy még ma is azon kevesek közé tartoznak, akik a legtöbbet próbálnák meg, hogy a helyzet javuljon.
2019. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Akinek a náculás, és az általad leírt agymenések hiányoznak, azoknak ott a fidesz és a mihazánk.
2019. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Meg hát, évekkel ezelőtt még azt mondogatták az újdonsült jobbik-rajongók, hogy "a programjuk csupa megvalósíthatlan álmodozás". Ez most sem lesz másképp....
2019. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az irányváltás ig alapvetően szimpatikus volt a Jobbik és Vona is, de egy " kis" probléma történt, 2018 tavaszán Vona elárulta önmagát, a pártját és eladta az egészet Simicskának. Na, innentől lett felejtős!
2019. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem.Soha többé fasizmust
2019. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

A régi Jobbik nem hiányzik, de már rég túltolták a néppártosodást (vagyis balra tolódást).


Ha valaki egyébként nem emlékszik: a legnagyobb keletbarát és zsidóellenes alakok bennmaradtak a Jobbikban, például Gyöngyösi Márton is (ma már persze azt mondja, hogy Vona Gábor vette rá az antiszemita kijelentésekre). A Mi Hazánkban lévők sokkal kevésbé radikálisak, mint annak idején a Jobbikban maradt politikusok voltak (jó, Novák kivétel, bár szerintem Gyöngyösi úr kijelentései túltesznek Novákon is).

2019. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"A Mi Hazánkban lévők sokkal kevésbé radikálisak, mint annak idején a Jobbikban maradt politikusok voltak"

Na jó, ezt te se hitted el, Toroczkai be akarta tiltatni az iszlám vallást Magyarországon, ezen kívül többek között halálbüntetéssel és az elítéltek Szibériába deportálásával kampányol. Nem kell szeretni a Jobbikot, én se szeretem őket, de a mihazánk mozgalom nevű fideszbérenc fasisztákhoz ne hasonlítsuk őket.

2019. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Pedig de, Sneider cigányokat vert (ezen kívül felesége náci karlendítéssel mutatkozott be), Gyöngyösi zsidókat akart listázni, Szávay zsidót vert stb.


Ehhez képest Toroczkai be akarta tiltani a mecsetépítést és a burkát (nem az iszlámot), meg Novák hisztizett egyszer-kétszer a cigányokon. De azt a szintet soha nem érték el, amit Gyöngyösi vagy Sneider.


Különben mit jelent az, hogy "fideszbérenc fasiszta"? Egyáltalàn tudod, mi az a fasizmus?

2019. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!