Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csábitható ennyi Jobbik...

Miért csábitható ennyi Jobbik szavazó ilyen könnyen a Mi Hazánk Mozgalomhoz? Pont ez a Fidesz célja, a MHM meg általuk irányított.

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
A Jobbik szavazói elég vastagon szélsőjobboldaliak. Most, hogy a Jobbik már nem egyértelműen az, könnyen csapódnak egy direkt ilyen párthoz.
2019. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Erről nem a Fidesz tehet hanem a Jobbik, hogy kifordult magából.
2019. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Nem tapasztalom a környezetemben ezt ezért irányított kérdésnek vehető.

Meg eleve egy jobbik szavazó miért támogatná a kis fideszt?

Előbb szavaznának az mszp re mint bármire ami fidesz vagy ahhoz köthető.

Annyi hogy vonát már nagyon hiányolja mindenki.

2019. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert a Toroczkai-pártja ideológiailag közelebb áll hozzájuk mint a ballik-jobbik. Nem értem mi ebben a kérdés.
2019. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

"Meg eleve egy jobbik szavazó miért támogatná a kis fideszt?


Előbb szavaznának az mszp re mint bármire ami fidesz vagy ahhoz köthető."


És fordítva miért? Szerinted egy (volt) jobbik-szavazó azért szavazott rájuk mert amúgy előbb szavazott volna a maszopra? :D Nem nagyon érthető, de úgy látom nem vagy képben teljesen a valósággal. Az eddigiek akik rájuk szavaztak az nem értettek egyet a fideszékkel, meg a balosokat is a hátuk közepére kívánták.

Bár annyiban helytálló a mondatod, hogy jelenleg aki ha most lenne a választás és a jobbikra szavazna az szinte autómatice az mszp-re, vagy gyurcsány törpepártjára szavazna. ;)

2019. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert az MHM-et azok a politikusok alkotják akik tovább vitték a néppártosodás előtti Jobbik ideológiáját. Eleve a néppártosodás se volt minden Jobbik szimpatizáns de még a politikusaik által se támogatva csak amíg ott voltak a húzó nevek és nem volt alternatíva addig maradtak a szavazóik is de most, hogy végre van alternatíva a radikálisabb eredeti irányvonalat vallóknak mégis miért maradnának a cukiskodó, baloldallal összemelegedő Jobbiknál?
2019. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Előttem már leírták, a radikális jobbikosok húznak most a Mihazánkhoz. Bár én ezt nem látom annyira tragikusnak mint itt sokan, nekem pont azóta szimpatikusabb a jobbik hogy a centrum felé húzódik. Én személy szerint nem érzem úgy hogy ez "ballibesedést" jelent, de azt mondom várjuk ki a végét. A 2002-es polgári fideszről is kevesen mondták volna meg hogy ez lesz belőlük 2019-re
2019. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes h a szavazás után jöttek rá h ők mekkora nagy szelsojobbosok. Azelőtt ugyanúgy támogatták a neppartosodast áruló szennyek....

Nem baj 2022ben sehol nem lesznek

2019. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mert az MHM nem simán jobb oldali, hanem fasiszta?

Mert az MHM egy Fidesz által irányított párt?

Ez a kettő indok nem elég?

2019. márc. 14. 21:41
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

"Nem baj 2022ben sehol nem lesznek"


Ja. Csak akkor nem értem miért fostok ennyire tőlük? :D

2019. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!