Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért váltotta ki bennem...

Miért váltotta ki bennem Orbán beszéde azt, hogy legszívesebben kiraknám a lenti képet borítóképemnek?

Figyelt kérdés

Csak nem merem, mert aztán nem kapok munkát ezen a retkes helyen...

[link]



2019. márc. 15. 11:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%
Mert antimagyar vagy.
2019. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%

Nekem az jutott eszembe hogy csak megfontolom a távozást ebből a szerencsétlen orbánisztánból amíg nem késő.


"Csak nem merem, mert aztán nem kapok munkát ezen a retkes helyen"

Sajnos ez egy valós veszély manapság.

2019. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%
Mindkettőtöket ki kéne vágni az országból.
2019. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
26%
A Fidesz jólelkű keresztény beállítottságú szavazói és támogatói sajnos valóban tönkre teszik azt aki nem nyal a rendszernek. Inkább ne tedd ki.
2019. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
15%

Annak is nagy az esélye hogy orbánékat kivágják a néppártból mert sokaz ellenségük már, ezek az ellenségek meg a kizárás után sem lesznek a barátain, ezért aztán nemsok jóra számíthatunk a jövőben.


[link]

2019. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
66%
Nem, munkát azért nem kapsz, mert egy tehetségtelen lúzer vagy. Ez nem fordult meg a fejedben?
2019. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
36%

Igen hogyne, például ő is egy tehetségtelen lúzer volt:

[link]

2019. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#6: pont a #7 történet alapján írtam, hogy nem kapok munkát. Amúgy meg mérnökinformatikus szakon tanulok elég jó eredményekkel, nem mondanám magamat se szerencsétlennek, se tehetségtelennek, se lúzernek. Én is el szeretnék menni, de nem a pénz miatt. Ebben a szakmában Magyarországon is kényelmesen meg lehet élni. Érzelmi, ideológiai dolgok miatt szeretnék elmenni, angolul már majdnem anyanyelvi szinten tudok, a norvégot pedig jelenleg aktívan tanulom.
2019. márc. 15. 13:24
 9/31 anonim ***** válasza:
65%

8

Mielőtt elmész, ne feledkezz el a végelszámolásról.

2019. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
A leírtak alapján tényleg nem vagy tehetségtelen lúzer, de nem értem akkor minek nyomod ezt a dumát, amit tehetségtelen lúzerek szoktak.
2019. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!