Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Iain Lindsay...

Mi a véleményetek Iain Lindsay gesztusáról?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem nagyon szép gesztus.



2019. márc. 15. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus úri gesztus.
2019. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rendkívül pozitív gesztus volt tőle.
2019. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szimpatikus, maga a cselekedet, meg a pali is.
2019. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól tudom, hogy neki több ilyen gesztusa is volt?
2019. márc. 16. 01:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a költészet napján is szokott verset szavalni. Meg ha jól tudom magyarból felsőfokú nyelvvizsgát tett.:)
2019. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En azt mondom, ha minden politikus ilyen lenne mint o, akkor tenyleg 180 fokot fordulna a vilag es vegre tenyleg jo iranyba haladna. Nekem nagyon szimpatikus a srac.
2019. márc. 16. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Nekem tetszett.


Azt azert hozzatennem, hogy a diplomaciaban szokasos/elvart a fogado orszag relevans unnepein valamit irni/mondani. Ez a vers tobb a szokasosnal, de szerintem altalaban nem a szandek, hanem a kepesseg hianyzik. Ez a nagykovet jol tud magyarul, o megteheti, de nem ez az altalanos. A hozza hasonlo diplomatak mondjuk idealis esetben 4 evre kapnak egy kinevezest (utana mondjuk egy masik part nyer, es ok a sajat emberuket kuldik), es egy nagykovetnek nem a nyelvtanulas az elsodleges feladata. Vannak segitoi, van tolmacsa, valamennyi nyelvtudast persze elvar a kuldo orszag, de az azert nem eleg, meg emiatt a motivacio is hianyozhat.


Vegyunk mondjuk egy szappanopera producert, aki tamogatja az aktualis elnokjelolt kampanyat, es nyer. Kap cserebe egy nagykoveti posztot valami olyan orszagban, amirol korabban nem is hallott. Majd pont meg fog tanulni magyarul.. :)

2019. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!