Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a velemenyetek a szekelyekrol?

Mi a velemenyetek a szekelyekrol?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
furcsán beszélnek :D 1-et ismerek, ő rendes :)
2010. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nagy náluk a feles :D
2010. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Ők is Emberek.
2010. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Kiváló, belevaló, életképes, kreatív testvér nép! Épp mostanában gondolkozom egy évekig tartó székelyföldi kiruccanáson, van mit tanulnom tőlük. Tetszik a hagyománytiszteletük is, bátorságuk, belevalóságuk pedig legendás. Erre legjobb példákat az nyújtja, hogy a székely mindig is határ őrző nép volt, tehát minden székely szabad volt, és katona. Az évezredes véres küzdelem acélossá kovácsolta a székely népet. Csak remélni tudom, hogy nem fognak beolvadni soha, és elveszni a népek tengerében!
2010. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Én összesen csak eggyel találkoztam, éjszakai buszon. Hangoztatta hogy székely, és cigány módjára kötekedett mindenkivel. Persze totál részeg volt.

Ettő eltekintve a stand-up comedy-s székelyeket bírom.

2010. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Székelyföldön igazi jó emberek élnek.
2010. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Kedvelem őket.Barátságos,jóindulatú nép.Temperamentumosabbak és összetartóbbak ,mint a magyarországi magyarok.Testvérnép.
2010. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Belevaló népség!
2010. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csabi A szekely válasza:
38%

Hat en is szekely vagyok es szekelyfoldon elek

Tulajdon keppen a szekelyek abszolut magyarok es annak is erzik magukat,persze itt is vannak semmirevalo alkoholistak!

ettol fuggetlen a szekelyek tiszta magyarok, mind Beregasz torzsebol, szarmazunk...

2011. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!