Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók körében...

Az ellenzéki szavazók körében mennyire népszerű az Európai Egyesült Államok gondolata?

Figyelt kérdés
2019. márc. 18. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Én 100% támogatnám.
2019. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem, hogy magasabb lenne 10-15%-nál.
2019. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Az mennyiben más mint az EU? Úgy értem, Amerikában is elég sok különbség van az államok között, és ott is van egy magasabb vezetői szerv, ami az átfogó dogokról dönt.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, én európai, sőt világszintű összefogás párti vagyok, de attól tartok, hogy ez egyelőre, az emberi gyarlóság miatt, csak utópia.

2019. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem annyira. Elqró szektája az egyik ami erőltetné nagyon a dolgot, de amúgy szerintem nem annyira elsőrangú.
2019. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ellenzéki érzelmű ember vagyok, de az Európai Egyesült Államok gondolata sem vonz engem, nem támogatnám. Az valami liberális Szovjetunió lenne.
2019. márc. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alex Fly ***** válasza:
49%

Mi értelme lenne egy teljesen független, egymásra acsarkodó országokból állób megosztott Uniónak, amikor közösen jobban és hatékonyabban lehetne fellépni az érdekeink védelmében? Az egységnek éppen az lenne a lényegeb hogy ne egymás ellen fecséreljük el az erőforrásainkat...

Szóvl természetesen támogatom.

2019. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Én határozottan támogatom. De ez nem egy népszerű vélemény. Ebben a kategóriában a politika-fanok közt biztosan vagyunk páran akik támogatjuk, de a való életben kevesen.
2019. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ELőző vagyok. Hozzáteszem, hogy habár ez a DK-nak a nagy szlogenje, nem vagyok dk-s. Szerintem a DK jelenléte a Fideszt erősíti, mert lehet szemkilövetéssel meg elQrással riogatni.
2019. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az valami liberális Szovjetunió lenne."


Az, liberális Szovjetunió. :D Édes fa...m, milyen politikailag fogalmatlan emberekkel van tele Magyarország...

2019. márc. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hozzam a parlamenti partok közül a Fidesz all legközelebb mégis támogatnék egy EEÁt mert véleményem szerint az EU a mostani formájában életképtelen / kizárólag a nemet gazdasági fölényt konzerválja.
2019. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!