Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért panaszkodnak annyit a...

Miért panaszkodnak annyit a magyarok és mennek ki külföldre?

Figyelt kérdés
Nem értem miért ilyen nyámnyilák a mostani fiatalok. Én hati 6 napot dolgozok 120 nettóért mégis megélek és mégse panaszkodok soha és nem is akarok kimenni.
2019. márc. 19. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nem mentem ki pedig beszélek 4 nyelven. Igaz, ebből itthon is jól elvagyok. De amúgy sem mennék ki, én szeretem ezt az országot.
2019. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
troll, troll, troll, troll...troll
2019. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Mert attól, hogy neked erre valamiért nincs igényed, mások szeretnének nem csak megélni valahogy, hanem jól élni.
2019. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Troll alert!

Ugye, attól, hogy neked így jó, más még vágyhat többre?

2019. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Milyen többre? Kaja van az asztalon, tető van a fej felett, mi kell még?
2019. márc. 19. 16:14
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Az hogy az igényeid a béka segge alatt van, másnak nem muszáj létminimumon élnie
2019. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes jelenségnek tartom, hogy a magyar emberek igényszintje miért van ennyire beszorulva a Kádár-rendszerbe, amikor már 30 év eltelt a rendszerváltás óta.

Ha valaki ezt meg tudná fejteni, akkor azzal magyarázatot adna az Orbán-rendszer létezésének hátterére is.

2019. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Hetes én megválaszolom neked. Azért mert a boldogság kulcsa az elégedettség. Az ember elégedjem meg azzal amivel van.

Lehet te most lenézed azokat, akiknek kevés a pénze, itthon dolgozik, él szerényen. De lehet ő sokkal elégedettebb az életével mint egy milliomos. A boldogsághoz nem kell más csak, otthon család és szeretet. Az akinek ennyi nem elég annak a sok pénz sem lesz elég. Mert akkor majd eszébejut hogy bár lehet miliomos de vannak gazdagabb milliomosok is, aztán ha gazdagabb lesz akkor majd az lesz a baj, hogy vannak milliárdosok is... ergo sosem lesz boldog!

Röviden ennyi a magyarázat! Van aki boldogan szeretetben él egy egyszerűbb életet, más folyamatosan siránkozva, irigykedve, acsarkodva egy zavarosat

2019. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Molyember ***** válasza:
55%
Én heti nyolc napot dolgozom, és nem is várok el érte fizetést. Szerintem is rohadjon meg, aki ennél többet akar.
2019. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Ennél fantáziadúsabb trollkérdést is kiírhattál volna. Csak ennyire telik?
2019. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!