Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányszimpatizánsok...

Fizikakedvelő kérdése:

A kormányszimpatizánsok szerint nem túl gyakori a Soros-ra és migrációra való hivatkozás?

Figyelt kérdés

Ellenben egy szélsőséges ellenzékivel,én nem kívánom földbe döngölni a kormányt és ideológiailag lekaraktergyilkolni szimpatizánsaikat. Mégis bizonyos téren erőteljes kritikát képviselek a fideszes establishment egyes részeivel szemben. Az egyik legkirívóbb példa a propagandaeszközök és az érvelésrendszer. Miért kell mindig Soroshoz és a migrációhoz mint kiindulóponthoz visszatérni? Mondhatnám,hogy:"Nem minden erről szól". Így viszont,a Fidesz állandóan kihúzhatja magát Európa és nemzetünk védelmezőjeként. Fideszesként nem véled úgy,hogy nem éppen korrekt mindig sorosbérencezni illetőleg erőszakos bevándorláspártiakat vizionálni?

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. márc. 19. 16:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez őket nem zavarja. Lásd utóbbi 4 év támogatottsági statjai.
2019. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Molyember ***** válasza:
100%
Szerintük ez nem vízió, hanem a jelenlegi rögvalóság. Van a Fidesz, mindenki más Soros kottájából játszó hazaáruló, aki migránsokat akar betelepíteni. Tényleg ezt gondolják. Szerinted miért kéne mást mondania a Fidesznek?
2019. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én nem vélem úgy,hogy elmismásholható a migrációs probléma,mégis úgy érzem,hogy a Fidesz úgymond túltolja.
2019. márc. 19. 16:44
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

"mégis úgy érzem,hogy a Fidesz úgymond túltolja"


Hát ezt nem csak te érzed úgy hanem az emberek másik 50%-a is. Továbbá ez még egy igen finom úri kifejezés hogy túl tolja. 4 éve 0-24 csak ez megy. A több frontos agyvérzés az kutyafüle ehhez képest.

2019. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
Ha téged minden nap csesztetne és próbálna keresztbe tenni az egyik szomszédod, illetve próbálna oda küldeni olyan embereket a telkedre illetéktelenül akiket te nem akarsz akkor nem lenne jogos ha sűrűn erről panaszkodnál?
2019. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De nem erről van szó. A Fidesz a migrációt mindenre kiterjedő érvként használja. Ne tegyünk úgy mintha szegény Fideszt mindig piszkálnák a migráció miatt.
2019. márc. 19. 17:13
 7/23 anonim ***** válasza:
20%
Folyamatos nyomást gyakorolnak Magyarországra amiatt, hogy nem fogadjuk be a migránsokat, nap mint nap azon dolgoznak az EU-ban a bevándorlás párti (köztük Soros által támogatott pártok/emberek) , hogy MO-t megbüntessék, elvegyék a pénzt stb stb. amiért nem fogadunk be migránsokat..
2019. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
S azt megkérdezhetem,hogy honnan szűrted le? Miért kell állandó ellenségeket vizionálni? Mi az,hogy ÁLLANDÓAN ezen dolgoznak?
2019. márc. 19. 18:25
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
#7 dehogynem fogadjuk be, több tízezer migrinek adott mindenféle jogosultságokat a fidesz. Nyomást csak a pofátlan lopkodás miatt gyakorolnak a kormányra, senki se olyan szívtelen, hogy itt akarna letelepíteni embereket, főleg mert nem is lehetne itt tartani őket, hiszen még az itt született emberek is menekülnek...
2019. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nemigen akar válaszolni aki felvetette a migrációs nyomást az EU részéről.
2019. márc. 19. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!