Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan élhet ma a Fidesz...

Hogyan élhet ma a Fidesz kormányzása ellenére a magyarok 35%-a a létminimum alatt?

Figyelt kérdés
Azt el kell ismerni minden mutatónk nagyon szép mióta Orbán kezébe vette az országot. Mi okozza akkor ezt?
2019. márc. 19. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Pont azért, mert a fidesz van kormányon.


És minden mutatónk nagyon szép mióta Orbán emberei által van számolva.



Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítottam.

"Joseph Goebbels "



Pl aki tartósan munkanélküli az kiesik a támogatási rendszerből és a statisztikából.

De a közmunkás se munkanélküli.


Vagy a közmunkások jövedelme nem számít bele az átlagfizetésbe, mert nem is alkalmazott...

2019. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Forrást kérek erre az adatra.
2019. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítottam. "Joseph Goebbels " helyett Winston Churchill.
2019. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Ezt csak a bevándorláspárti sorosista ellenzék hazudja az embereknek. Ma Magyarországon minden ember jómódban él, hála a Fidesz kormányzásának és Orbán Viktornak.
2019. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Én pl. hajléktalan leszek hamarosan mert lehetetlen munkát találni
2019. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Nézzél már szét Baranyában, Nógrádban, Borsodban. Habzsi dőzsi van minden hol. Nem is tudom, honnan szedsz ilyeneket.
2019. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

"Én pl. hajléktalan leszek hamarosan mert lehetetlen munkát találni"

Ezt a kijelentést mondjuk fenntartásokkal kezelem.

Nem tudom merre laksz, mihez értesz és mik az igényeid, De felénk ha nem vagy vak és hajlandó vagy 8 órán át könnyű fizikai munkát végezni 2 műszakban akkor a havi 150-180-at (+ cafetéria) alapból megkeresed.

2019. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

"Joseph Goebbels " helyett Winston Churchill."

Winston Churchill helyett Joseph Goebbels mondta egy beszédében, amivel Churchill szavahihetőségére utalt. Gyakran hiszik az emberek, hogy tényleg Churchill mondta.

2019. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

"Ma Magyarországon minden ember jómódban él, hála a Fidesz kormányzásának és Orbán Viktornak."


Ez a vicc rovatba nagyon jó, de én egy romokban lévő kivándorló elnéptelenedő országot látok.

Annyira "jó" az élet hogy virágzik a mindenféle használt kereskedelem. Átlag 10-15 éves kocsikkal jár kb az emberek cirka 80%-a.

Munkaerőhiány van, zuhanó gazdaság... Ez aztán a jólét mondhatom.


Átlag 400-500 eurót keresnek az emberek.

Biztos jobb mint 2000-3000-t. Ausztria, UK, Hollandia....

2019. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2019. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!