Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszen kívül melyik EU...

A Fideszen kívül melyik EU parlamenti párt részesült még a felfüggesztés szégyenében?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ficóék, mikor összeálltak Slotával.
2019. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

"a Fidesz és az Európai Néppárt elnöksége közösen nyújtotta be ezt a javaslatot szavazásra" Szóval azért nem olyan meglepő, hogy megszavazták mivel a Fidesz is ezt kérte.


Szégyen meg az lenne ha olyan dolgokban asszisztálnának a néppártban amihez itthon nem adják a nevük.

2019. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyik haveromat mostanában hagyta el a csaja. A haverom persze azt mondja, hogy ő hagyta el a csajt. Közben mindenki tudja, hogy haver megcsalta a csajt és a csaj hagyta faképnél. Férfi büszkeség is van a világon. Egy férfit nem lehet csak úgy eldobni (vagy felfüggeszteni, mert tudom, hogy itt most felfüggesztés lesz).
2019. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
A szégyen az hogy a Fidesz nem hagyja ott rögtön a néppártot. Ha lenne gerincük kilépnének hiszen az elképzeléseik nem egyeznek es különben is ezt ígértek délután
2019. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Lassan már mindegyik.
2019. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen mikor már 100%-ig tudom, hogy elmeszelnek akkor gyorsan előállok azzal, hogy ja most jutott eszembe, hogy én kérem az elmeszelésemet és akkor innentől kezdve már lehet ezzel is hülyíteni a fogékonyakat. Átlátszó. :D
2019. márc. 20. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Origo:


Nem zárják ki, nem függesztik fel a Fideszt


Információink szerint nem zárják ki a Fideszt, és nem is függesztik fel a néppárti tagságát. Több mint háromórás tanácskozás után a Fidesz úgy döntött, hogy önként felfüggeszti részvételét a Néppárt munkájában egy ideig


[link]

2019. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19:55: én így szállok le a bicikliről, mondta az agresszív kismalac.
2019. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

19:55:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Nem függesztették fel, hm?

Amúgy meg az origót belinkelni, hát...

2019. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja én azért linkeltem be, hogy röhögjünk rajta...
2019. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!