Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy soha nem is volt...

Igaz, hogy soha nem is volt plakátolás Juncker ellen?

Figyelt kérdés

[link]

Én már nem tudom, hogy kinek higgyek. Határozottan emlékszem rá, hogy vannak ilyen plakátok, ugyanakkor Orbán Viktornak is hinnem kell, hiszen ő a Magyarság vezetője. Rettenetesen tanácstalan vagyok.



2019. márc. 21. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz! Az a sok plakát az csak káprázat volt! Soros varázslata! Nem volt plakátkampány!

Orbán viktor a mi urunk, a pártal a népel egy az utunk!!!!888

2019. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szövegértés! Orbán azt mondta, hogy nem voltak plakátok Juncker ELLEN, nem a plakátok létezését tagadta. Mert ugye szerinte ezek tájékoztató plakátok voltak.
2019. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Szandekos provokácio a kerdes. Jelentsetek
2019. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, csak a gonosz Soros gyíkember vetített holografikus képeket szerteszét Magyarországon, hogy lejárasson minket.

A más vélemény meg nem provokáció, hanem más vélemény, amit el kell tudni viselni.

2019. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Ezeken lovagol maga? Amit a vaksi szemével lát? A süket fülével hall? A tompa agyával gondol? Azt hiszi, fölér az a mi nagy céljaink igazságához?!"
2019. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha viki azt mondta, akkor az úgy volt! Mit gondolsz te, hogy csak úgy megkérdőjelezed a vezér állítását?

A plakát csak káprázat, sosem kampányoltak Juncker ellen, a kvóta népszavazás meg elsöprő siker volt. Ja és most is győztek, mert ők akartak felfüggeni...



Orvost!!!!! Gyorsan!!!!!

2019. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

erről a plakátolásról éppen az jutott ma eszembe, hogy (mondjuk nagyjából ott is tart az ország, mint Rákosi idején, nincs már sok külömbség hajrá hajrá)

szóval ott volt ilyen hogy propaganda kellett hogy a nép észrevegye hogy dacára annak hogy lassan csak dolgozni lehet, és éhen d öglik, szóval ilyen apróságok dacára milyen k rrva jó is neki...

(ja tévedtem volt még propagandaminiszter a közeli történelemben: Joseph Göbbels)

2019. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja a kérdésre:


Dehogy volt JUNCKER plakát, amit láttál az meg...

2019. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!