Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kiπcsáznak minket...

Szerintetek kiπcsáznak minket az Európai unióból? Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés

Én jelenleg külföldön élek, de mondjuk semmi hátrányát nem látom annak, hogy itt migránsok vannak (50 ÉVE) Különben, én is az vagyok. Az emberek nagyon jól élnek itt, becsületes, bőven elég fizu, nagyon szép környezet, rend és szólásszabadság van. Ehhez képest otthon...:(


U.i.: csak tényként említettem meg ezeket.


Mi lesz szerintetek?


2019. márc. 21. 10:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

"semmi hátrányát nem látom annak, hogy itt migránsok vannak"


Vannak olyan területek ahol igenis nagy hátrányát látják az illegális bevándorlóknak!


"Különben, én is az vagyok."


Szóval te is illegális úton mentél be, és hatalmas összegű segélyeket kapsz?

2019. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Pedig is befejezhetnék ezt a politikát, mert a nép issza meg a levét. 😣
2019. márc. 21. 10:13
 3/19 A kérdező kommentje:

#2 Ha nem vagy német, svéd, holland stb, migráns vagy. Szó sincs illegális bevándorlókról. Én ilyen nem írtam.


Sajnos próbálják az emberek teljesen félrevezetni. Pedig hidd el, az égvilágon semmi gond nincs itt. Rossz ember mindenhol van. Ez nem vallás vagy bőrszín függő.

2019. márc. 21. 10:16
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

Orbán egy nagyra törekvö ember, ahol a hatalom és a pozitív képben megjelenés a lényeg a népe elött. (ha ez neki nem lenne lényeg akkor pl az Origo az igazat írta volna, hogy a néppárt felfüggeszetette a fideszt, ehelyet Origo arról írt, hogy a néppárt ragaszkodik a fideszhez)


Vagy is ö arra törekszik, hogy Mo-t kitegyék az euból, ezzel megmutatja a világnak és a népének milyen jó doglot ér el. Figyelem központjában van, és ez neki nagyon fontos. Ez eddigi politika pont erre ment ki, kiélezve minden dolgot úgy tesz, hogy az nyugat rá fujjon.


Egy tipikus jó példa az ovodások között a gyermek aki rendszeresen bunkózik, és cikizi és üti a gyerekeket. Amikor az ovonénitöl kikap akkor végre valahára a figyelem központjába kerül, a cél ez volt. Ez a gyermek nem akar a másik gyereknek bántalmat okozni, de ovodás szinten még csak azt tudja, ha megveri józsikát akkor ö vele fognak foglalkozni.

2019. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

"Sajnos próbálják az emberek teljesen félrevezetni. Pedig hidd el, az égvilágon semmi gond nincs itt. Rossz ember mindenhol van. Ez nem vallás vagy bőrszín függő."


Csak tudod én egyébként nem ezt tapasztaltam. Rengeteg kockázata van a migrációnak. Rengeteg ehhez hasonló ember ven: [link]

Sok országban ahol be engedik a bevándorlókat, ott romlik az eddigi szintekhez képest a közbiztonság.

2019. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#6 Ahol most én vagyok, kb. 50 ha nem több éve vannak bevándorlók. Miattuk olyan jó a gazdaság. Ezt nem én mondom, hanem az itteni állampolgárok.


Engem csak azt riaszt meg, amit pl. egyszer tapasztaltam a vonaton. Beszédbe elegyedtem egy iskola tanáraival és diákjaival. Miután elmondtam hová utazom, szörnyülködni kezdtek, hogy az bizony milyen veszélyes, ott nem biztonságos élni (pedig sosem voltak ott). Ledöbbentem, hogy mégis honnan szedik ezt? Na persze, a hírek.... Az emberek rettegnek olyasmitől, ami nem is létezik, nagyobb itt a biztonság, mint otthon. Ha történik is valami apró dolog, a rendőrség előkeríti az illetőt szinte azonnal. És bizony az elkövető ritkán bevándorló...


De megértelek. Brüsszel közelében voltunk pár hete, így azt mondtam, ha már itt vagyunk, nézzünk szét. Mániákusan járt a legtöbbjük a szeme, stesszeltek. A vonatállomáson egy illető feltehetően kinyitotta egy barátok hátizsákját. Nem tűnt el semmi, próbálkozás volt. Mivel egy belga csávó sonfordált körülöttünk és valamit magyarázott franciául, mikor feltűnt neki, hogy figyeljük, valószínűleg ő volt. Nem fekete, nem muszlim, tősgyökeres fehér bőrű belga.

2019. márc. 21. 10:58
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ahol most én vagyok, kb. 50 ha nem több éve vannak bevándorlók. Miattuk olyan jó a gazdaság. Ezt nem én mondom, hanem az itteni állampolgárok."


Lehet hogy jelenleg a migráció még egy jó ideiglenes megoldás is lenne, de egy tény hogy egy idő után fenntarthatatlan lenne. Ha mindenegyes migránst be engedünk, akkor Európa egy idő után megtelik. Most jött egy bizonyos számú migránshullám, viszont egy idő múlva ennek a többszöröse jön mert ezek jóval nagyobb sebességgel szaporodnak nálunk. Nem is beszélve arról, hogy lényegében ezeknek nagy része kétes származású, papírok nélkül jön, háborúból jön. Sok közölök agresszív. Ezek a veszélyek álnak fenn mi Magyarországon pedig világossá tettük, hogy ebből nem kérünk. Rengeteg támadás ér ez miatt minket például múltkor a svéd szociális miniszter lenácizta a családtámogatásunkat. azt mondta mennyire idejétmúlt csak mert nem migránsokkal akarjuk pótolni a munkaerőhiányt.

2019. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

Itt is rend és szólásszabadság van.

Nincsenek gyújtogató anarchisták az utcákon, nem félve megyek ki, hogy megerőszakolnak.

Azt mondok, amit akarok, nem jön a fekete autó.

Itt is véleményt írsz, pedig hidd el, ha nem lenne szólásszabadság, megtalálnának, még egy névtelen komment után is.


Ne állítsd már be a dolgokat úgy hogy itt diktatúra van meg milyen rossz itt, mikor itt se vagy!



És nagyon ne keverd össze azt, hogy te szabályosan kimentél dolgozni, adót fizetsz, beilleszkedsz, valamit azt, hogy jönnek az illegális migránsok, akik nem tisztelik az adott ország kultúráját, gyilkonak, erőszakolnak.


Ez hangulatkeltés, amit csinálsz, és nagyon demagóg duma!

Nem kéne erőltetned, ha ennyire nem tudod megkülönböztetni a dolgokat!

2019. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Vannak olyan területek ahol igenis nagy hátrányát látják az illegális bevándorlóknak!"


Például Magyarországon, ahol egy darab sincs.

2019. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8 Hidd el itt is vannak anti migráns pártok. Akik CSAK belgát akarnak látni az országukban. Tehát nem kell azt gondolni, hogy egy is fokkal különben vagyunk magyar létünkre a szemükben. Egyformák vagyunk. Csakhogy nem csupán ez folyik a tv-ből. Hangot kap mindenki. Mindent leadnak a tv-ben.


Ha tegyük fel napi szinte az menne külföldön, bármelyik országban, hogy

- egy magyar (csak pl., helyettesítő bármelyik nemzetiséggel) férfi ezt tett meg azt;

- egy magyar nő lopott;

- egy magyar állampolgár illegálisan üzletelt;

- egy magyar személy betört valahová;

- egy magyar származású ember erőszakos volt vagy tudom is én... akkor mi lenne? Mert most ez megy 0-24-ben otthon a hírekben. Kiemelten a vallást, nemzetet. Hogy tudja a nép kit kell utalnia, kitől kell félnie.

Megmondom, hogy mi lenne: Mindenki utálna minket a végtelenségig, ugyanúgy mint bevándorlókat utálják most Magyarországon. Mert Magyar lenne a veszélyes nép. Mert aki a csapból folyik, az a rossz. Az a veszélyes. Mellesleg Hitler is pont ezt csinálta.


Én csak nem szeretném, ha mi lennénk végül Európa kitaszítottjai...hogy kivágjanak minket az EUból.

2019. márc. 21. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!