Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki találta ki, hogy Orbán...

Ki találta ki, hogy Orbán Oxfordban „tanult”, mikor csak 8 hetet volt odakint?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Ott volt vagy nem volt ott??

Ha te pizza futár vagy és egy nagy céghez kellene pizzát kivinni, nem írnád be az önélet rajzodba, hogy ott dolgoztál??

2019. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
8 hetet tanult Oxfordban. Akkor nem ott tanult?
2019. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Na igen, ilyen szánalmas csúsztatásokkal van tele az ellenzék.

Azért, mert volt kint, még semmit nem jelent.

Én is voltam bent órán a Cambridge-n, mégse tanultam ott.

2019. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Inkább hazajött politizálni, de attól még elfogadta az ösztöndíjat, liberális pártot vezetett és a liberálisok pártcsaládjában foglalt el kimagasló helyet, miközben Sorost díszpolgárrá tette meg a fővárosunk.


Ilyenkor az ellenzék nem azt akarja bebizonyítani, hogy Orbán egy sorosbérenc, hanem hogy mennyire kettős mérce az, hogy ha valaki csak találkozni mert egyszer is Sorossal, az hazaáruló, miközben nekik jóval több közük van hozzá. Remélem érthető volt.

2019. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Várjá... Soros már akkoriban is pénzelt fiatal ellenzéki politikusokat? Csak nem azért hogy beleszóljon az ország belügyeibe és saját kiképzett embereit állítsa a helyükre?

[link]

[link]

2019. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Remélem érthető volt."


Nem, máig nem érthető, hogy ki a f aszt érdekel, hogy 30 évvel ezelőtt mi volt?

Hol van az leírva, hogy azért mert akkor befizette erre a szarra, akkor nem veszhet össze vele később?

2019. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!