Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a gyűlölettel...

Orbán Viktor a gyűlölettel megváltoztatta a emberekben a migránsokról kialakult képet?

Figyelt kérdés

Mit jut eszébe az embereknek amikor azt a szót hallják hogy migránsok?


Egyedülálló arab barna bőrű kannibálok bűnözők erőszakos veszélyes rossz emberek nő erőszakolók fertőző betegségekkel rendelkezők segélyen élő dolgozni nem akaró vadállatok.


A Orbán média csak a migránsok rossz képét mutassa az embereknek azt már nem mutassa hogy migránsok között családok is vannak éhező gyerekek és nők akik csak jobb életre vágynak , de a fidesz hideg szívvel vissza akarja toloncolni őket a szegénységbe a nyomorba a háborúba.



2019. márc. 21. 12:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Soros György pedig csak segíteni akar rajtuk rengeteg milliárdot adományozik el mégis őt állítják be a megtestesült Sátának.
2019. márc. 21. 12:09
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Ezek a szentek, valahogy a nőiket, gyerekeiket otthagyták a háborúban, ők meg idemenekültek.
2019. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Én is sajnálom őket. Ezt a videót például mindig megkönnyezem.

https://www.youtube.com/watch?v=SrgylYtwo58

2019. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem volt nehéz, a magyar társadalom erősen xenofób.
2019. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Ugyan már mi 30 éve is utáltunk mindenkit. Nem csak a külföldieket, de egymást is.

Nincs semmi új a nap alatt csak történt egy generáció váltás és most màst utálunk és mindenhol szabadon lehet köpködni a másikra.

2019. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

5-el teljesen egyet értek.

Hányszor hallottam, hogy a büdös román... pedig csak maga az erdélyi magyarokra mondták.


Èn Németországban élek és több menekült családnak segítek a mindennapjaikban. (orvoshoz idöpont, hívatalokba elkísérni)

Több egyedülálló férfival is megismerkedtem, mert mindenhova kell tolmács, és ezek mind egyetemröl vagy felsö oktatásban vannak már és mellékesen tolmácsolnak.


Van több külömbözö helyröl jövö családom. Szinte mind iszonyat sebességgel integrálódik. DE a leg kevésbé integrálodni akaró/todú család jön a legszörnyübb helyzetböl. Ès megértem öket. Nem tudom mi lett volna velem, ha 20-as éveim elején egyszer csak pakolnom kellett volna elhagyni a lakhelyemet. Majd még 10 év után is csak sóvárogva vissza nézni, hogy hova is tartozom.

2019. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
És a pójást is Orbán dobta a határ ostroma közben a rendőrökre, igaz ?
2019. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Csak magyarázza már meg vki aki háborúból menekült ide, az miert jött idaig? Miért nem ment mondjuk csak az Emiratusig vagy Katarig? Kicsit közelebb lett volna, nem??


Ja, hogy ők se szeretik ezeket a migránsokat?! Pedig még a vallásuk is azonos :-)

2019. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
#8 Mentek sokan oda is. Meg lehetne még sorolni, Törökországban is sokan vannak. Ettől függetlenül én migráns-ellenes vagyok, keresztényi szeretet ide vagy oda :D Kontrollálatlan embertömegeket ellenőrizetlenül sosem jó ötlet szabadon mozogni hagyni.
2019. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igázából eleve abszúrd,hogy miért európa a célpont,amikor logikus hogy szaud arábia meg dubaj kellene ezzel az egésszel foglalkozzon.
2019. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!