Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, miért beszéltek...

Nem értem, miért beszéltek Fidesz szégyenről, leváltásról? Az egyetlen párt, ami kiáll hazánk mellett.

Figyelt kérdés
Néppárt full liberálisokból áll. Mit vártatok?

2019. márc. 21. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Kit érdekel, ha kizárnak? Kb semmi nem változik.
2019. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Még tovább fogunk süllyedni, 700ft lesz 1kg kenyér, stb.
2019. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
A kérdés ékesen bizonyítja a kormánypropaganda hatásosságát.
2019. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

"Az egyetlen párt, ami kiáll hazánk mellett."

Pont ezért. Mert ők nem ezt akarják és nem örülnek annak ha a fidesz ezt teszi.

2019. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Mi a gond a liberàlisokkal? Ki tudod fejteni, vagy ez már nem volt benne a Tényekben?
2019. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom. Mi a hasznom abból, hogy minden sarkon Soros és Juncker vagy akárki fejét látom? Ez a nagy kiállás? Mint amikor magyarul kiírták, hogy ha Mo-ra jössz tisztelned kell kultúránkat. Akkor is jól beszóltak a menekülteknek akik se nem voltak itt ekkorra, se nem tudtak magyarul. Na így szokott ő kiállni érted: neked kommunikál valamit majd az ellentétét teszi meg.
2019. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
A néppárt többnyire keresztény konzervatívokból áll, a liberálisoknak saját frakciójuk van. Ha ennyi eszed van, akkor inkább nem kéne erőltetned a kérdések kiírását.
2019. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
#5 Az a bajunk a liberálisokkal hogy egyebek között tőlük lassan a nemi erőszak és a pedofília is elfogadó lesz a többi közerkölcsöt és kisgyermekek fejlődését negatívan befolyásoló tényezők mint például az a női estélyi ruhába bújtatott szakálkas férfi akit ma sztárol az egész liberális média és politika.
2019. márc. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Akit a magyar média szépen le is utánzott?:)

De amúgy mi köze neki a liberálisokhoz? Ilyen a magyarok között is van ezrével, csak nem annyira merik felvállalni magukat mint mondjuk nyugatabbra.

2019. márc. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaja, például otthon négy fal között mert én sem vagyok egy szent :-D . Viszont lesz@rnám ha valaki női cuccokban flangál álló farokkal az utcán, csak a gyerekem ne lássa és címlapokon se hogy ez ma a trendi.
2019. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!