Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják ennyire Bayer...

Miért utálják ennyire Bayer Zsolt Urat?

Figyelt kérdés
Elismert lovagkeresztes író, egy becsületes, művelt értelmiségi aki sokat tett hazánkért. Én személy szerint felnézek rá és büszke vagyok honfitársam sikerire. Nem fér a fejembe, mégis miért fröcsögnek ennyien ha róla van szó?
2019. márc. 21. 19:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Néhányszor láttam nyilatkozni. Buta, proli ember, szó szerint a fekàlia folyik ki a száján.

Én ha Fideszes lennék is szégyellnèm, hogy ilyen ember all mellettünk.

2019. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
A Gyűrűk Urában volt olyan, hogy Szauron Szája. Na, Zsóti is ilyen, csak ő Orbáné.
2019. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%

[link]

Mintha csak Bayermüntyen Uraságot látnám.

2019. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
"művelt értelmiségi" - Hát ha ebben az országban egy művelt értelmiségi úgy nyilvánul meg ahogy ő, akkor tényleg kulturális válságban van ez az ország.
2019. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Alain Delon ***** válasza:
88%
Azért, mert a kocsma törzsközönségének becsületére válna az az ocsmányság, amiket kiokád a száján ez a selejtes sejtképződmény (utóbbi szó tőle származik).
2019. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Megint egy trollkérdés?

Egyébként nem is tudom... Mit lehet Bayerben szeretni?

2019. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
13%
Mert ostobák és irigyek az emberek
2019. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
6%

"Azért, mert a kocsma törzsközönségének becsületére válna az az ocsmányság, amiket kiokád a száján ez a selejtes sejtképződmény (utóbbi szó tőle származik)."


Nagy Blanka jobb?

2019. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
20:06: Nagy Blankánál is ott van a Fidesz ötös számú párttagkönyve?
2019. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

Amíg bayer zsolt nemkapta meg a lovagkeresztet azt gondoltam hogy ez a lovagkereszt egy komoly kitüntetés, de mióta bayer zsolt megkapta már tudom hogy ez egy mindenkinek adható hitvány fecni ami semmit sem ér.

bayer zolt a Magyarság szégyene, az ilyen jellemtelen mocskos emberek a levegőt sem érdemlik meg.

2019. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!